2752
2734
عنوان

سوال

128 بازدید | 13 پست

دوستای عزیزم دوتا سوال دارم

من عید ناخانامو کاور کردم.بعد زایمانم سزارین هستش دکترم نبود رفتم پیش ماما .گفت باید ناخونات لاک نداشته باشی درش بیاری تا الان دکتر خودم چیزی نگفته.چه چنین چیزی درسته؟

سوال دوم

سونو که اتمام حاملگی میزنه واسه ۴۰ هفته هستش یا کمتر

پیشاپیش ممنونم

تو اتاق عمل نباید لاک یا کاور داشته باشین برای چک کردن علائم حیاتی از روی ناخن

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پرنیا جان حتما کاور ناخنتو در بیار و واسه هر نوع زایمان هیچ آرایشی نداشته باش. گاهی با یه نگاه به رنگ ناخنت یا پوست صورتت متوجه کبودی و علایم حیاتیت میشن. که این میتونه کمک کنه زودتر متوجه حالت بشن.

پرنیا جان حتما کاور ناخنتو در بیار و واسه هر نوع زایمان هیچ آرایشی نداشته باش. گاهی با یه نگاه به رن ...

ممنونم عزیزم.اصلا نمیدونستم.تنها چیزی که علاقه داشتم همین ناخن بود😐

کلا تو اتاق عمل ارایش و لاک ممنوعه. بله 40 هفته ست

ممنونم.راستش سونو یه چیز میکه .هر دکتری هم شکممو میبینه میگه دوهفته جلوتره.تاریخ پریودم هم که اصلا جور در نمی یاد.

ممنونم.راستش سونو یه چیز میکه .هر دکتری هم شکممو میبینه میگه دوهفته جلوتره.تاریخ پریودم هم که اصلا ج ...

طبیعی میخای یا سزارین؟

عشق مامان بی صبرانه منتظرم بیای و ارام جانم بشی نفس مامان.برای پسرم و خودم دعا کنید.