2737
2734
عنوان

اعصاب خوردی از دست شوهر و پدرش!

563 بازدید | 15 پست

پدرشوهرم معتاد بوده کل زندگیشون رو به باد داده الان ترک کرده ولی چه فایده؟وقتی یادم میافته شش سال پیش حتی عروسیم نخواستم و بابام حاضر شد خونشو بده ما بشینیم از خودم عصبانی میشم که چقد همه چیزو ساده گرفتم. دیشب برا روز پدر شوهرم براش یه ساعت خریده 550 هزار تومن. در شرایطی که خودمون تو خونه بابامیم و ماشینمون یه پراید قراضس. از بی فکری شوهرم حال تهوع می گیرم

In God we trust

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازون طرف پدر شوهر گرامی بعد از سفر چند هفته ایشون برا دخترم یه تاب پلاستیکی آورده که فقط شده مصیبت برام جلو راه اتاقو کامل بسته حالا بهشم چند بار گفته بودم خونه جای تاب نیست خودم دارم هفته ای چند بار پارک می برمش اه

In God we trust
2731
2740

به نظر من اگه شوهراتون داشته باشن واسه خرج روزمره و معطل نمونید چه اشکال داره واسه پدرشون خرج کنن خوب فکر کنید بهد که شما به سن اونا برسین زنهای بچه هاتون نزارن هیچ خرج شما بکنن چقدر دلتون میشکنه  شما بزرگوار باشین 

به اون دوست صمیمیت فکر کن که قرار بود توی لباس عروسی ببینیش اما حتی الان نمی دونه کجایی و چی کار می کنی. به اون رابطه ای فکر کن که قرار بود بی تو بمیره ولی بی خبر از تو داره خیلی راحت به زندگیش ادامه می ده. به اون آرزوت فکر کن که به خاطرش شمع‌های تولدتو‌ فوت می‌کردی اما الآن رویاهای دیگه جاشو گرفته. به این فکر کن به این فکر کن ما آدما قسمتی از سرگذشت همیم ولی قرار نیست همیشه باشیم. به این فکر کن همه چیز گذراست. نه اونی که از اول باهاش بودی الان پیشته و نه اونی که الان باهاشی از اول باهات بوده. این زندگی انقدر تورو بالا پایین می‌کنه، انقدر آدم تو زندگیت میاره و می‌بره که یاد بگیری تو تنها کسی هستی که همیشه پیشت می‌مونه. شاید زخم بخوری، حسرت بکشی یا حتی دلت تنگ بشه ولی هیچ وقت تموم نمی‌شی و قوی تر ادامه می دی، تو تنها کسی هستی که تا آخرش هستی، حواست به خودت باشه.🌹

یاد روزی میافتم که مثلا عروسیم بود. با اصرار خانواده ام قرار شد حداقل یه نهار تو رستوران بدن مامانش دو تا خربزه با یه جعبه شیرینی دستش گرفته بود اومده بود مثلا برا پذیرایی بماند چقدر خجالت کشیدم. الان که یاد اون موقع ها می افتم می گم چقد احمق بودم

In God we trust
واسه شما و پدر و مادرم ميخره؟ بهش بگو بابام ميخواد خونه رو بفروشه دنبال خونه باش،تا حالش جا بياد

آره از حق نمی گذرم برا ما هم می خره اهل پس انداز نیست ما که نمی تونیم تا آخر عمر اینجا زندگی کنیم

In God we trust