2737
2734
عنوان

کالسکه و کریر

4736 بازدید | 37 پست

سلام مامانای با تجربه

میخوام واسه نی نیم کالسکه بخرم، ولی نمیدونم چه مارکی بخرم که هم استاندارد باشه هم خیلی گرون نباشه. حداکثر هزینه ای که میتونم بکنم ۲۵۰۰ هست آخرش🤐

به نظرتون کریر خیلی به کار میاد؟حتما باید خریدش؟

و یه سوال دیگه از هر شماره لباس باید چند دست بگیرم؟

بهارم. خدایا ممنونم که منو لایق مادرشدن دونستی. ازت میخوام این حس خوب رو به همه ی منتظرا هم عطا کنی. 

بااین هزینه کالسکه ایرانی میتونی بخری مارک دلیجان بد نیست کریر هم خیلی کم به کار میاد تا چهل روزگی بچه ت خیلی خوبه اگه داشته باشی بعدش دیگه مهم نیست 

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم از هر سایزی دو سه دست بلوز و شلوار خریدم با یه ست پنج تیکه، بنظرم شما همون سه چهار دست تکی بخری بهتره چون برا اوایل بلوز آستین بلند و دکمه ای خیلی به کار میاد

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
2728
2740
نی نی کی دنیا میاد بسته ب فصل و ماه تولدش خریدا خیلی متغیر میشه

مرداد به دنیا میاد

بهارم. خدایا ممنونم که منو لایق مادرشدن دونستی. ازت میخوام این حس خوب رو به همه ی منتظرا هم عطا کنی. 

اتفاقا کریر خیلی بدرد میخوره

من میزاشتم توش مثلا تلوزیون ببینه تا زمانی که تونست خودش تنهایی بشینه حالت ننویی هم داره میتونی توش تکونش بدی بخوابه 

کالسکه هم به نظر من اگه خیلی قرار ازش استفاده کنی مدل کویینی مارک مکسی کوزی یا هر چیز خارجی که این مدل را داره بخر

اگه کم استفاده میکنی دسته عصایی دلیجان

مرداد به دنیا میاد

بلوز استین بلند فقط دوتا بگیر اونم برا وقتی ک از حموم در میاد 

سرهمی نخی استین بلندم یدونه اگه احیانا شب جایی خواستین برید 

من بچم اردیبهشت دنیا اومد تمام لباسای استین بلندش بلااستفاده موند همون ۲۰روزگیش مجبور شدیم بریم دوباره خرید کنیم 

یکی از کاربرا از خیابون بهار با همین حدود قیمت کالسه و کریر و ساک بچه گرفته بود مارک کوزاتو... کریر بخر لازمت میشه اما لازم نیست جنس خارجی و گرون بخری چون فقط چند ماه اول میخوای... اما کالسکه رو جنس خوب بخر

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊

عزیزم استاندارد کالسکه رو نوع مصرف شما مشخص میکنه.

مثلا من کالسکه رو فقط برای مسافرت میخواستم لذا عصایی ب ب کو گرفتم عالی بود قیمتشم ۳سال پیش حدود۴۰۰ دادم و واقعا چندین برابر قیمت کار کرد و بسیار هم سبک بود. من و همسرم قدامون بلنده پس قطعا ارتفاع و تنظیم اون برامون مهمه که کمرمون درد نیاد که خب اینم با امتحان کالسکه مشخص میشه مثلا یه کالسکه مکسی دیدم ۳و خورده ای و خوب هم جمع میشد اما دسته ش اصلا برای ما راحت نبود.

کریر برای من خیلی کاربردی بود بخصوص حدود۴ماه به بعد. اما برای بیرون بردن استفاده نمیکردم چون تو ماشین که صندلی مخصوص داشت بیرونم سنگین بود راه ببرم.

لباس هم سایز صفر خیلی نگیر اما ۱به بعد سه چهار دست لازمته.

البته من شلوار ۱و۲هم خیلی به کارم نیومد. 

بیشتر بادی رکابی گرفتم و سرهمی. 

"كان حسين بن علي علیه السلام  يقول من دمعتا عيناه فينا دمعة أو قطرت عيناه فينا قطرة اثواه الله عز وجل الجنة."