2737
2739
قم میتونی بری  اونجا یه دکتر خوب هستش که برا کیستت داروی گیاهی میده که کاملا برطرف میشه

واقعا؟اخه می گن آندو اصلا از بین نمی ره

چه جوریه؟باید چه طوری وقت بگیرم؟یه کم راجع بهش توضیح می دی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا؟اخه می گن آندو اصلا از بین نمی ره چه جوریه؟باید چه طوری وقت بگیرم؟یه کم راجع بهش توضیح می دی؟

نه با درمان گیاهی مشکل حل میشه همزمان با درمانت تقویت کننده تخمدان هم بگیر صبر داشته باش حل میشه الان شمارش رو برات میذارم 

2728
من تو شهر خودمون‌درمان رو شروع کردم با طب سنتی  برو دوماه بخور اگه نتیجه ندیدی بگو از تبریز بر ...

الان شما داری می خوری نتیجه گرفتی؟

من آندوم دو طرفست و چسبندگی شدید دارم

والا می ترسم این داروهای گیاهی رو بخورم بدتر شم😞😞😞

الان شما داری می خوری نتیجه گرفتی؟ من آندوم دو طرفست و چسبندگی شدید دارم والا می ترسم این داروهای ...

اره من دارم میخورم راضی هم هستم حتما یه سر برو ببین چی میگه من فولیکولم ۳ بود الان شده ۱۶ 

2740
چند ساله اقدام کردین برای بارداری؟

یه سال اما یه سال همش دارو و عمل شد برا کیست 

الان سه ماهه با طب سنتی میرم جلو راضی هستم 

اما دو ماهه نرفتم خواستم درمان الرژی کنم بعد 

چند روز بیمارستان بودی و اینکه بعدش راحت می تونستی کاراتو انجام بدی؟برای بارداری این کارو انجام دادی ...

عزیزم من رحم دو شاخ کامل داشتم که دکتر آصف جاه از طریق لاپراسکوپی عملم کردن یک شب تو بیمارستان بستری بودم سه ماه بعد از عمل برای تشخیص وضعیت رحمم عکس رنگی گرفتم که دکتر گفتن چسبندگی داره رحمم دوباره عمل ترمیم انجام دادم و دکتر آصف جاه چسبندگی رو بر طرف کردن باز هم یک شب بستری بودم بعد از سه ماه اقدام به بارداری کردم که ماه دوم اقدام باردار شدم .کارشون خیلی عالیه طبق تجربه ای که دارم توصیه میکنم حتما پیش دکتر آصف جاه عمل کنید 

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞