2733
2734
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 566843 بازدید | 69449 پست
تو شیر دهیم میشه گرفت؟؟

من شیر میدم دخترمو گرفتم اولاش یکم اذیت شد ولی بدنم عادت کرد درست شد

وزن اولیه ۸۸کیلو 😥😥😥وزن بعد ۵ماه ۷۶کیلو ۴۰۰گرم 😄😄😄😄😄من میتونم به وزن هدفم برسم پس پیش به سویه ۵۸ کیلو😇😇😇😇😇😇من باید تا ۳۰این ماه ۷۵کیلو بشم😉😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا بزنم یه بشقاب برنج؟

نه باید مثلا برنج رو قاشقی حساب کنی مثلا پنج قاشق برنج یا یک کف دست نون یا مثلا حبوبات رو با گرم 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2728

هر کی کرفس بلد نیست بگه کجا مشکل داره من یادش بدم

وزن اولیه ۸۸کیلو 😥😥😥وزن بعد ۵ماه ۷۶کیلو ۴۰۰گرم 😄😄😄😄😄من میتونم به وزن هدفم برسم پس پیش به سویه ۵۸ کیلو😇😇😇😇😇😇من باید تا ۳۰این ماه ۷۵کیلو بشم😉😄
حتمااا ولی خب تا قبل اینکه ثابت بشم ورزش نداشتم فقط کم خوری بود الان دارم ورزشم میکنمم شاید بخاطر ای ...

روزی ستا خرما و یا یه قرص مولتی ویتامین بخور 

حرف دلتو زدی دلشو زدی
2740
تو شیر دهیم میشه گرفت؟؟

چند وقتشه ؟؟ بهتره بعد از شش ماهگی رژیم رو شروع کنی ولی ورزش رو میتونی انجام بدی

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سروش نمیتونم ریپلایت کنم همینکه سایز کم میکنی یعنی داری چربی میسوزونی که خیلی عالیه

تو رو خدا بگو ورزشم میکردی؟

تغییر کردن در زندگی همانند هم زدن غذا در اشپزیست! انسانی که تغییر نکند. ته میگیرد . تلخ میشود. و میسوزد.
ممنون الان نصب میکنم اما واقعا طرز کار باهاش رو نمیدونم

نصب کن هر جایی مشکل داشتی بپرس بهت بگم

برای شدهی من پسرم۶ماهش بود شروع کردم کالری شماری۱۴کیلو کم کردم متاسفانه بیخیال شدم تنبلی کردم و پرخوری برگشت دوباره ولی الان دیگه میخوام تا تهش برم باشگاهم میرم که فیتنسی بشم😂

یک عدد ورزشکار😀💪💪💪💪