2737
2739
عنوان

مامانا بیاین راهنماییم کنین لطفا

217 بازدید | 37 پست

سلام مامانا

پسرم ۱۷ ماهشه بیش از حد وابسته به شیرمنه وحتی شبا ۱۰ باربلندمیشه وشیرمیخوره اصصصلا غذا با اشتها نمیخوره چون قبل وعده غذایی با جیغ وگریه و بهونه گیری شیر منو میخوره.وزنش فوق العاده کمه قدش کوتاهه کلا رشدش استپ شده...الان با لباس ۸۵۰۰ و قدش ۷۷.وزن تولدش ۲۸۰۰.حالا میخوام ازشیر بگیرمش بلکه غذاخور بشه بلکه رشدش خوب بشه بلکه من دق نکنم....بنظرتون بگیرمش ازشیر؟؟؟چجوری؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی زود میگیریش 

حالا فرصت داره 

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😊😊❤❤
2738

عجله نکن بچه منم تا دو سالگی فقط شیر خورد اصلا هم غذا و سرلاک و شیر خشک نخورد از ناچاری که غذا نمی خورد یا بد میخورد مجبور بودم بهش شیر بدم

یه وقتایی بهش نمی دادم تا گشنه بشه سوپی حریره ای چیزی بخوره ولی هلاکم میکرد تا بخوره

دکتر میبردم میگفت همه چیز بچه خوبه! بعد دو سال که از شیر گرفتم تازه غذا خور شد

الان زوده به نظرم از شیر نگیرش، عقده ای میشه اون وقت خدای نکرده  مثلا شب ادراری میگیره یا جیغ میزنه یا ناخون می خوره

دقيقا انگار خود مني  موافقم از شير بگيرش ولي يهويي نگير كه بچه اذيت بشه گناه داره  يواش ...

بخدا خسته شدم هرماه که میبرمش دکتر میگه هیچ فرقی نکرده داغون میشم هرکی نگاش میکنه فکر میکنه ۷،۸ ماهشه.دکترم فقط هی مکمل و مولتی وایناشو عوض میکنه

هی فقط میگین زوده گناه داره...خب وقتی هیچی نمیخوره وفتی الان ۶ ماهه رشد قدی و وزنی درستی نداشته من چ ...

من بچه ام وزن میگرفت، رشدش خوب بود ولی فقط شیر خودمو میخورد، اگر بچه شما وزن نگرفته ببرش دکتر ، تقویتی بهش بده

دختر داداش منم همینطور بود تا وقتی شیر مادرشو میخورد مدام مریض بود و گریه میکرد ،شیر زن داداشمو آزمایش کردن گفتن انرژی مورد نیاز بچه رو نداره البته بچه دو سالش شده بود دیگه از شیر گرفتش انقد خوب شد که نگو الا 14سالشه قد بلند و خوشگل شده