2737
2739
عنوان

دکتر افسانه قاسمی

4583 بازدید | 10 پست

سلام به همه ، یه توضیح کوچیک اینکه من حدود 5 ماه پیش سقط داشتم که به دلیل عدم تشکیل قلب توسط خانم دکتر افسانه قاسمی انجام شد. و در حال حاضر تحت نظرم برای بارداری. امروز با کمال تعجب اومدم دیدم بین سال 92 تا 92 نظرات خوبی از ایشون نیست مثلن بی دقتی گفتن که من تعجب میکنم چون در مورد من ایشون حتی ساعت 12 شب و بالافاصله 6 صبح به من سر زدن تو بیمارستان کیان و دائمن هم تلفنی جویا میشدن. خیلی برام مهمه که نظراتتون رو در حال حاضر بدونم . تجربه من با ایشون عالی بود اما امروز شک به دلم افتاد. لطفا از تجربتون با خانم دکتر قاسمی بگیم.

Trying to have a baby in near future
سونو رو مگه همین دکتر انجام داده بود؟

سونو رو هم پیش دکتر طارمی تو فرمانیه رفتم که می بایست برای مطمین شدن دو تا به فاصله 10 روز انجام میدادم. سونوی هاشمی طاری هم معتبره http://drhashemitari.ir/

و دکتر ها چشم بسته قبولش دارن یه جورایی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سونو رو هم پیش دکتر طارمی تو فرمانیه رفتم که می بایست برای مطمین شدن دو تا به فاصله 10 روز انجام مید ...

خوب عزیز من سونو رو یکی دیگه انجام داده و گفته مشکل هست. بیخودی دلت رو چرک نکن. ان شاالله به زودی یه فرشته کوچولو نصیبت میشه

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
2728
خوب عزیز من سونو رو یکی دیگه انجام داده و گفته مشکل هست. بیخودی دلت رو چرک نکن. ان شاالله به زودی یه ...

من الان مشکلم سونو نیست 5 ماه ثبل سقط شد و تمام. الان بیشتر میخوام تجربیاتی که با دکتر افسانه قاسمی داشتن رو بدونم

من الان مشکلم سونو نیست 5 ماه ثبل سقط شد و تمام. الان بیشتر میخوام تجربیاتی که با دکتر افسانه قاسمی ...

اهان فکر کردم به گذشته شک کردی. ببین به نظر من  ادم‌باید به دکترش ایمان داشته باشه تا جواب بگیره.من ایشونو نمیشناسم ولی شما خودت تجربه داشتی با ایشون و اگه فکر میکنی کارش درسته شک نکن.من اینجا زیر نظر یه دکتر بودم از مجردی خیلی قبولش داشتم خیلی ی ی.تا باردار شدم گفت من تمرکز کردم و نازایی و باردار دیگه قبول نمیکنم. مجبور شدم دکترم رو عوض کنم. با اینکه همه از این تعریف میکنن ولی قبولش ندارم و ففط از اجبار میرم پیشش چون شهر بزرگش نیستیم که دستم تو انتخاب باز باشه. در صورتی که دکتر قبلی هر چی میگفت چشم بسته قبول میکردم😑

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

[QUOTE=56417039]اهان فکر کردم به گذشته شک کردی. ببین به نظر من  ادم‌باید به دکترش ایمان داشته باشه تا جواب بگیر ...[/

قوربون مرسی عزیزم. ایشالا برای تو هم عالی باشه همه چیز   

سلام دوستای گلم‌.به نظر من بهترین دکتر با تجربه ی بوده که تا الان دیدم ...از هر نظر عالی ..خطای پزشکی همه جا هست .و ب این معنا نیست که ایشون خوب نیستن ...من کل درمانم پیش ایشون بوده ...و الانم همچنان فقط پیش خودشون ویزیت میشم

2740

من دوسال پیش پسرآخرمو تحت نظر ایشون بودم.از هر نظر راضیم.گاهی حس میکردم وسواس دارن و دقت زیادی، ولی بعد میفهمیدم لازم بوده...برای زایمانم هم بیمارستان قمر بنی هاشم رفتم که کادرش بینهایت خوب و مهربون بودن😍😍

من دوسال پیش پسرآخرمو تحت نظر ایشون بودم.از هر نظر راضیم.گاهی حس میکردم وسواس دارن و دقت زیادی، ولی ...

مهربانوی عزیز من مشکل در مورد مصرف قرص هام دارم و هر دکتر یه نظری میده ایشون از این لحاظ دقیق هستن؟میخوام واقعا با کمک یه دکتر خوب درست قرص مصرف کنم از شک و اضطراب واقعا خسته شدم

جهل نرمترین بالشیه که هرکسی میتونه زیر سر بگذاره و سالها بگیره با خیال راحت بخوابه ...

افسانه قاسمی دکتر خوب و حاذقی هستش ولی متعهد نیست من سال ۹۷ باردار بودم زیر نظر ایشون دقیقا زمانی که باید یه سری آزمایشات خیلی مهم  مربوط به هفته هجدهم اینار و انجام می دادم رفتم مطب گفتن رفته سمینار آلمان تا یکی دوماهم نمیاد بدون اطلاع و هیچی یه پزشک جایگزیم گذاشته بود که اصلا نفهمید من باید این آزمایشهارو انجام بدم آخرش خودم گفتم برام این آزمایشهارو بنویس من هفته هیجدهمم بعد نوشتن و با یه عذر خواهی قضیه تموم شد