2737
2739
عنوان

سوالم خیای کلیه.ولی بیاید خواهشا

134 بازدید | 12 پست

سلام.بچه ها تو سال جدید برنامتون چیه؟چه هدفی گذاشتید واسه خودتون.مادی ومعنوی منظورمه.من خودم تا میام به مسایل مادی فکر کنم عذاب وجدان میگرم میگم ولش کن دنیا دوروزه.ولی از این طرفم ارتباطم با خدا کم شده حتی نمازمم یکی در میونه.تا به مشکلی میخورم خدارو صدا میکنم مشکلم که حل شدخدا رو میذارم کنار خیلی بی معرفتم من.واقعا چطور میشه هم به مادیات رسید هم معنویات.ادم که از مال دنیا سیر نمیشه هرچقدرم پول داشته باشی بازم میخای.شماها چجور این دوتارو کنار هم دارید؟خب از یه طرف دلم ویلا میخاد ماشین مدل بالا میخاد مسلما با فکر کردن به اینا از خدا دور میشی من خودم اینجوریم البته.بخام فکر کنم چطور اونارو بدست بیارم از خدا فاصله میگیرم.انگار تو بعدیم من.با این یا اون.شماها چطوری هستید

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

اصلا درستش چیه .ادم چطور باشه تو این دنیا که ضرر نکنه.هم واسه اخرتشم توشه ببره هم بهش خوش بگذره.

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا نکشتت اگه بدونی من چی خوندم کپشنو

چی خوندی؟خخخخخ

2731

من وسایل راحتيم رو برآورده میکنم خب کنارش نماز و روزه و... اينا هم هست ديگه،، خدا که نگفته زاهد شو تارک دنیا شو،،خودش همه رو آفریده قربونش برم که ما استفاده کنیم 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
بگو خدایا بهم پول بده زیادهم بده اما قبلش فرهنگ استفاده درست از پول هم بهم یاد بده  غرور نگیرد ...

حرف خوبی زدی.غرورش به کنار.ادم بگه خدایا پول بده ولی بهدش خودتو ازم نگیر

2738

فی دنیا حسنه و فی الاخرت حسنه

وسلام و علیکم ورحمته الله وبرکاته😎😎😎

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
من وسایل راحتيم رو برآورده میکنم خب کنارش نماز و روزه و... اينا هم هست ديگه،، خدا که نگفته زاهد شو ت ...

جز نماز وروزه چیکار میکنی؟کل روز بهریاد خدا هستی؟

وقتی به بچت نگاه میکنی بگو خدااا شکرت 

وقتی آشپزی میکنی بگو خدایا شکرت 

وقتی غذامیخوری بگو شکرت

وقتی میخندی .وقتی حالت خوبه بیادش باش

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞

هدفای مادی خیلیم خوبه 

آدم باید ظرفیت بداشته باشه ولی پول ماشین و بچه و مقام و اینا چیزای بدی نیستن

هی به ما میگن بده بده ولی این عامل پیشرفت آدمه

آدم برنامه میریزه فوق بگیره که مثلا تو کارش حقوقش زیاد بشه 

یا بیشتر تحویلش بگیرن آدم برنامه میریزه بچه دار شه

آره بچه دار شد بعدش از مرگ میترسه 

ولی از خدا دور نشده

برای چی عذاب وجدان میگیری؟

اصلا هدف مادی معنوی از هم دوری نیس

من دلم میخواد بچه دار بشم ولی یه مادر خوب بشم

من دلم میخواد تو کارم رئیس بشم (مقام) ولی خیلی با کارمندای بخشمون خوب رفتار کنم (معنوی)

دلم میخواد درس بخونم یا پول دربیارم جایگاهم بره بالا (مادی)‌ ولی با صداقت و بی تقلب (معنوی)