2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
ما پارسال با ماشین خودمون رفتیم بندر آفتاب و از اونجا با کشتی رفتیم کیش فکر می کنم صد تومان گرفتن برای ماشین نفری هم 15 تومان می گیرن در روز 2 بار کشتی حرکت می کنه اگه اشتباه نکنم 9 صبح و 2 بعد از ظهر بود تقریبا نیم ساعت طول می کشه تا به کیش برسید در ضمن به هر ماشینی اجازه ورود به کیش نمی دن مثلا پراید رو راه نمی دادن اگه اشتباه نکنم این صد تومان برای 10 روز اقامت در کیش هست و اگه کسی بخواد با ماشین مدت بیشتری بمونه باید مجددا پول پرداخت کنه
مهسا جان از بندر عباس به کیش چند اسکله هستن که برای کیش و قشم خدمات دارند.. بسته به اینکه تنهایی می رید یا با ماشین تفاوت دارن.. اسکله های مختلف و نوع و کیفیت و ساعتهای رفتن متفاوت هست.. باید از سازمان بنادر و کشتیرانی در تهران بپرسید. مرکز فروش بلیط از تهران هم دارن.. عزیزم ساعتها و قیمتها تقریبا در هر سال سه بار تغییر می کنند. بندر لافت. لنگه . آفتاب. چارک. پل یا پهل . و....
می تونی اطلاعات کامل و به روز رو از همین تهران از این سازمان از قسمت اسکله های شناور دار به کیش و قشم بپرسید. ولی راه اگر قرار باشه از تهران به سمت بندر با ماشین برید یک راه پر درد سری می تونه باشه.. اگر هم در این فصل باشه که زیبایی هایی بهاری خودش رو هم داره.. ولی یک سری از شهرها ناامن هم هستن که باید سعی بشه شب در اونجا نموند.