2752
2734
عنوان

ماهواره

437 بازدید | 9 پست

سلام

تصمیم داریم ماهواره بخریم(منو شوهری )

یکم دودلم نمیدونم خوبه یا ن ،کسی بوده که بعد از خرید ماهواره رفتارهای شوهرش تغییر کرده باشه؟

بنظرتون خریدش به ضرر مه 

والا چی بگم بستگی به اعتقادات و شرایط خودتون داره!اگه تا الان ماهواره نداشتین و شوهرتون هم مذهبی هستن و عادت به دیدن فیلم و سریال خارجی و صحنه دار!!!! ندارن ممکنه یکم اذیت شین

پاندا در 10 قدمی رسیدن به سلطنت!  

من دیدم تغییر داشته رفتارای زن و شوهر.....و بیشتر از اون روی بچه ها بیشتره....اگر نظر منو بخواید میگم نه و تا فردا صبح هم مستونم دلیل منطقی و روانشناسی بیارم 

بعضیا سواد حرف زدن ک ندارن ❌هیـــچ❌شعور خفه شدنــ هم ندارن😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

راستش من ماهواره داشتن و دوست ندارم ....فیلم خارجی و ...میبینم اما به صورت گلچین اونایی که محتوا خوبی داره و دانلود میکنم منظورم از لحاظ محتوا فرهنگی و موضوع خوب فیلم نه داشتن صحنه و... میدونم اگر ماهواره تو خونم باشه ممکن خیلی الکی بیشتر وقتم و صرف برنامه های ابکیش کنم  به نظرم از لحاظ سرگرمی خیلی کارایی مفید نداره

آخه تلویزیون ایرانم که چیزی نداره واسه تماشا کردن 😔😔

شما چند ساعت در روز و صرف تلوزیون دیدن میکنید؟...اگر اوقات بیکاریتون زیاده سعی کنید جایگزین های بهتری پیدا کنید کتاب خوندن میتونی فیلم های خوب از نت دانلود کنی  بیرون رفتن باهمسرتون و... هم تی وی و هم ماهواره بیخود وقت و هدر میده  اگر دوساعت در روز تلوزیون ببینی برات جذاب ولی اگر ده ساعت برنامه هاش و بالا پایین کنی کسل کننده میشه ماهواره هم همین یه سری تفریحات به مرور ادم و از درون پوچ میکنند

بستگی به خودتون داره،ما داریم ولی اصلا جوری نیس ک خیلی وقت بگیره و فلان خیلی روزام اصلا سرش نمیریم و فقط یه برنامه های خاصی میبینیم،تلویزیون ایران ک غیراز دورهمی چیزی نداره😞

بنظرم اصن خوب نیس.بجاش وقتتو با کتاب بگذرون خیلیییی لذت بخشه

اگه میتونی تاپیک صرفا جهت اطلاع منو بخون مفیده.

خدا مطلقا باهامه و من همه کارامو ب خدا سپردم و برام ب نحو عاااااااااالی حلش کرد.قدرت مطلق خداوند پشت منه و کسی توانایی مقابله با خدا رو نداره...ممنونم خدا جووووووونم که همیشه پیشم بودی و هوامو داشتی و منو از همه بدیها دور کردی...خیلیییییی دوست دارم خدا جونم...بوووس بووووووووس💋💋💋