2733
2739

سلام دوستان دکتر زنان زایمان که خوب باشه و پولکی نباشه برای درمان مستقیم بخواد ببره اتاق عمل سراغ دارید تشخیص بارداری پوچ دادن واسم و خونریزی دارم میخوام یکی باشه که کلا چکاپ کامل بگیره و حوصله داشته باشه واسه راهنمایی و سقط 

برو ابطحی. بین ساعت 12 تا 1 تماس بگیر. عصر بهت وقت بده سونو بشی.

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ابطحی سونو تخصصی هم داره در این زمینه تشخیصش خوبه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2728

اینم شمارش

شماره تلفن مطب :
07132337675
آدرس مطب:
خیابان زند روبرو هتل پارس ساختمان نگین طبقه ۴

دکتر پگاه روانفرد، خیلی مهربون و با حوصله هست و مرتب برای مریض وقت میزاره میخوای برو مژب ببین چی بهت میگه!

خیابان ملاصدرا کوچه ۴, وارد کوچه بشی ساختمونش میبینی

خدایا امیدم فقط تویی...

ممنون دوستان از راهنماییتون چون ایام تعطیلات بوده نتونستم خیلی از پزشکایی که معرفی کردن پیدا کنم زنگ میزنم ببینم هستند نوبت بگیرم میخوام اگر پوچ بودنش قطعی هست قبل از افزایش سایزش سقط بشه که اذیت نشم 

ممنون دوستان از راهنماییتون چون ایام تعطیلات بوده نتونستم خیلی از پزشکایی که معرفی کردن پیدا کنم زنگ ...

سلام عزیزم منم دوبار پشت هم بارداری پوچ داشتم شیراز هستم ..باید چیکار کنم میشه راهنمایی کنید دلیلش چیه 

2738
سلام عزیزم منم دوبار پشت هم بارداری پوچ داشتم شیراز هستم ..باید چیکار کنم میشه راهنمایی کنید دلیلش چ ...

والا عطاری به من گفت ک بخاطر پارازیت هست که بیش از حد به مردم میدن 

برای کسایی ک قلب جنین یا کیسه زردا تشکیل نمیشه بعد از هفته ی هشتم میگن باید سقط کنید بارداری پوچ هست من با داروی عطاری اینکارو انجام دادم و اینکه اگر کیسه زرده تشکیل شد زمان بدید برای تشکیل قلب