2737
2734
عنوان

مامانا میشه بیاین

94 بازدید | 11 پست

تازه فهمیدم باردارم هفته چهارمم ولی هیچ علامتی ندارم جز تشنگیه زیاد ممکنه دیابت بارداری باشه?سربارداری اولم دیابت نداشتم اصلا حالت تهوع و گرسنگی و درد و هیچی ندارم نگرانم 

تورا در آرامش میخواهم ایرانم....

عزیزم دیابت بارداری مربوط به ماه های بالاست نه الان ...کیسه اب داره بزرگتر میشه بدنت نیاز به مایعات زیادتر داره...اب بخور برات خوبه

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باقی علائم هم برای همه یکسان نیست یه عده تهوع دارن یه عده ندارن ...شانس بیاری جز دسته خوش شانس ها باشی 

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد
2731

مبارکه عزیزم😍

باردار نیستم تیکر لاغریمه😄تاریخ و وزن شروع رژیم:97/7/15.....103.5😭😭تاریخ و وزن هدف تا عید:83,5😥😥.وزن هدف نهایی:70😎😎من میدونم که ایندفعه دیگه میتونمممممم🙌وزن من97/10/2.....96😓
هنوز زوده واسه علائم من الان هفته ۱۱ بارداریم جز خستگی علائم دیگه ای ندارم سونو هم رفتم جنین مشکلی ن ...

البته بستگی به سیستم بدن اش داره من از همون روز های اول تهوع شدید داشتم تا هفته ۱۶ بیچاره شدم 

اخه سر دخترم هرچیو بگی تجربه کردم از گرگرفتگی و گرسنگی و دردهای وحشتناک و ته ع که تا ماه هفتم دیوونم کرد و کمردرد و نگم براتون ماه هفتم یه هفته بستری شدم کلا بعد این عجیبه برام که هیچ علامتی جز تشنگی ندارم 

2740
البته بستگی به سیستم بدن اش داره من از همون روز های اول تهوع شدید داشتم تا هفته ۱۶ بیچاره شدم 

خودم سر دخترم تا ماه هفتم هرچی میخوردم معذرت میخوام بالا میاوردم ولی الان هیچی

اخه سر دخترم هرچیو بگی تجربه کردم از گرگرفتگی و گرسنگی و دردهای وحشتناک و ته ع که تا ماه هفتم دیوونم ...

یهو دیدی شانس اوردی این بارداری راحت بود 😍😍😍😘

خدا کنه تو کشور غریب و دست تنها شاید خواست خداس 

البته چهارماه پیش تو دوماه بارداری بودم که سقط شد بعد اونم مث بارداری اولم حالت تهوع و عصبی و داغون بودم