2733
2734
عنوان

دکتر زنان مشهد

| مشاهده متن کامل بحث + 2868 بازدید | 72 پست
خدا خیرت بده گلم واسم دعا کن 

ایشالا که سال دیگه این موقع نی نیت تو بغلت باشه😍😍😍😍

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دکترم دوز دارومو زیاد نمیکنه خیلی با خونسردی میره جلو واسه همون میخوام برم جای یک دکتر دیگه 

تو وصل هستی به بهشت ......گر وصل شوم بتو ...بهشت کشیده میشود به زیر پاهایم .....
من نه عزیزم ولی مامانمو خاله هام پیشش میرن خیلی راضین زنعموم هم باردار نمیشد پیش این رفت طبیعی حامله ...

دکتر خودت کیه 

تو وصل هستی به بهشت ......گر وصل شوم بتو ...بهشت کشیده میشود به زیر پاهایم .....
2738
ااااا واقعا؟؟؟خب عزیزم یه دکتر حاتمی فکرکنم توساختمان پزشکان جای پاساژ ابریشم هست اونم خیلی تعریفشو ...

پاساژ ابریشم تو قاسم اباد ؟؟؟

رفتم پیشش همون دارو دکتر خودمو داد

ولی پیشنهاد میدم پیش عطیه منصوری بری یکی از فامیلامون سه سالو نیم بود حامله نمیشد پیش این رفت بعد یه دوره درمان حامله شد

پسرم زندگیم👶همسرم دنیام💑