2733
2739
عنوان

صبحانه به دختر دوسالم چی بدم

508 بازدید | 16 پست

غصم گرفت باز صبح شد حالا باید بدوم به خانوم غذا بدم اینم نخوره.

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

دختر من دوسال و نیمست

خامه با عسل یا مربا با چای 

یه روز درمیون تخم مرغ میدم آبپزم دوست نداره 

دخترمنم تازه خوب شده نگران نباش

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خواهر زاده من یه سالشه تو لیوان شیر نمیخوره فقط شیشه میگیره دستش توهم ببین هر جوری دوست داره غذا بده ...

این کلا میگه من چیزی نخورم بازی کنم.ورد زبونشه نمیخولم

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

همه چی

بچه دوساله که همه چی مییخوره دیگه

کره عسل، کره مربا، خامه ،پنیر چایی شیرین، شیربرنج. فرنی، حلوا ارده ،تخم مرغ ابپز یا روغنی

و...... 

مورِه میبینی که شر و با صفایُم؟بچِه محله امام رضایُم.  زلزلیُم،حادثِیُم،بلایُم !!! بِچِه محله امام رضایُم
2740
صبحانه مفید  باسلیقه دخترخوشکلت

فقط وقتی حواسش پرت باشه دهنشو باز میکنه یه لقمه بذارم تو دهنش.من چند وقت دیگه اگه باردارشم نمیتونم دنبال این بدوام واسه غذا دادن بهش.اان کل وقتمو غذاش میگیره

همه چی بچه دوساله که همه چی مییخوره دیگه کره عسل، کره مربا، خامه ،پنیر چایی شیرین، شیربرنج. فرنی، ...

این نمیخوره.کلا صبحا اشتها نداره ولش کن تا ظهر عیچی نمیخوره

استارتر من پسرم دوسالو یک ماهشه

خیلیییی بدغذا بود منم همش دنبالش بودم

یک مدت گفتم ولش کن،خودم میخوردم راحت

جمع میکردم

بعد یه ربع میاد میگه مامان به بده، غذا اوخوام

میبینه دنببالش نیستم میاد دنبالم

بنظرم شما هم همینکارو بکن

مورِه میبینی که شر و با صفایُم؟بچِه محله امام رضایُم.  زلزلیُم،حادثِیُم،بلایُم !!! بِچِه محله امام رضایُم

بعضی وقتا شبا بیدار مبشه میگه پلو میخوام مامان😂

جدیدا خیلیییی وززن گیریش خوب شده بزنم به تخته

انگار دنبالش بودم نتیجه معکوس داشت