2737
2739
آخیییییییشششششششششش.....
بالاخره رفتم و با رئیسمون صحبت کردم...
خدا رو شکر برخورد خوبی داشت....
البته منم یه دفعه ای همه پلهای پشت سرم رو خراب نکردم و زیر همه چی نزدم...
گفتم حالا که من قرارداد ساعتی هستم می خوام از اینی که میام کمتر بیام و هر وقت کاری پروژه ای جدی پیش اومد بیام کمک!
یه حس و حال عجیبی دارم... مخصوصا که خرداده و یاد اون خداحافظی های دوران مدرسه افتادم...
دوستام برام دعا کنین که تصمیم درستی گرفته باشم و پشیمون نشم....
نگار جونم تبریک میگم امیدوارم حالا که منم فظولی کردم و نظرم رو گفتم پشیمون نشی...

راستی منم عاشق گل و گیاهم..و دقیقا مثل تو آرزوی داشتن یه گلخونهی نقلی رو واسه خودمون دارم...تو خونه هم چند تایی گل دارم که خیلی دوستشون دارم... موفق باشی دوستم...

مژگان جون اطمینان دارم که همه چی با خوبی و خوشی میگذره و با پسر گلت زود آشنا میشیم..من که دلم ظعف رفت واسش...به نظرم باید از مامانت اینا کمک بگیری ولی نه اینکه پارمیس احساس کنه کنار گذاشته شده ...بچه ها خیلی حساس هستن ترو خدا مراقب باش...

نگین جون منم موافقم کجاست این سمانه رژیمی ما...
خدایم....صدایت میزنم ....بشنو صدایم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به به چه مامانای خوش ذوقی!!
انشالله گلخونه تون رو راه انداختید حتما بیاید برای ما تعریف کنید و...توی آپارتمانای تهران که ادم همش در و دیوار و وسیله میبینه انصافا کار جالبیه77
نگار جون انشالله که خیره توکل به خدا کن و پیش برو
سلام به همگی. فعلا یه صفحه خوندم. کلی عقبم. نگار جون امیدوارم تو همه کارایی که دوس داری شروع کنی حسابی موفق باشی. در مورد کارت هم خیلی خوب کاری کردی که سبکش کردی و این بار رو از دوش خودت برداشتی. حالا در چه زمینه ای می خوای کتاب تالیف و ترجمه کنی؟
2731
بچه ها منم موفق شدم ملودی رو از پوشک بگیرم. از روزی که شروع کردم دقیقا 2 هفته طول کشید. روز پانزدهم از خواب که پاشد یهو متحول شده بود و خودش برای جیش و پی پی رفت رو لگن نشست. در اوج نا امیدی خیلی خوشحال شدم . دیگه انقدر بهش گفته بودم و سعی کرده بودم یاد بدم که می گفتم نکنه اصلا یاد نمی گیره. ولی خب بالاخره شد.
راستی امروز جواب امتحان نظام مهندسی اومد، البته یکیش. قبول شدم هوراااا
مژکان جون انشالله به سلامتی زایمان میکنی
اینکه زایمان دومته اینقدر استرس نباید داشته باشی برای آربو جون خوب نیست
وای خدا فردا ظهر انشالله اریو کوچولو پا به این دنیا گذاشته و پارمیس جون دومین نی نی تایپیکمونه که صاحب یه داداش کوچولو میشه انشاله به زودی خواهربرادری هم برای مهدیه زهرا بیاد و مامانای دیگه یکی یکی

اسیه جون تبریکککککککککک تبریکککککککککککک
هم برای وفقیتت در ازمون نظام مهندسی و هم پروژه مهم پوشک گرفتن ملودی جون
انشاله به زودی تبریک بعدی هم بگیم
الان حتما مژگان جاان توی اتاق عمله و آریو جان هم به زودی پا به این دنیا میزاره (شایدم اومده)پ
مژگان جون اوومدم بگم به یادت هستیم
انشالله که به سلامتی زایمان کنی و اریو جان را در اغوش بگیری
2740
سلام به همگی
مژگان جون انشالله که دیگه الان پسر گلت بغلته و خودت و گل پسریت سالم و سلامت باشید ما رو بی خبر نزار زود بیا سر بزن.

آسیه جون تبریکات صمیمانه منو بپذیر بالاخره موفق شدی دیدی این بچه ها یهو یه شبه متحول میشن اگه یادت باشه گفتم سمر هم یه شبه متحول شد.

نازیلا جون سامیار چطوره؟

سمیرا جون کجایی بابا؟ کجاها میری که دیگه به ما سر نمیزنی؟

فریناز هم دیگه فکر کنم شبانه روز میره سرکار که وقت نمیکنه یه کوچولو بیاد اینجا.

نگار جون انشالله هر چی که خودت دوست داری همون طور بشه اتفاقا من وقتی با سمر بیرون میرم خیلی کلافه میشم و همش در حال امتحان کردن راه های مختلفم تا از دم مغازه ها ردش کنم خیابون که دیگه نگو اصلا دست منو نمیگیره و خودش تنهایی میخواد رد بشه که اونوقته که من دیگه قاطی میکنم
حال همه ما خوب است اما تو باور نکن.
سامیار هم خدارو شکر بهتره و دیشب بعد 12 روز پاشو گذاشت زمین ولی هنوز نمیتونه راه بره درد داره ولی حداقل دیگه تو دستشویی خودش میتونه بشینه
ایشالله زودتر بتونه راه بره
بهش میگم میای بریم پارک میگه بزار پام بهتر بشه بریم بدو بدو کنم
سلام به همگی

نازیلا جون خدا بد نده امیدوارم سامیار عزیزم هرچه زودتر خوب بشه

مزگان جون دم گل پسرمون مبارک تو مامان شجاع جمعی امیدوارم اروم باشه و به راحتی این روزا سپری بشه به کسایی که بچه دوم میخوان دل و جرات میدی افرین

نگار جون خوشحال شدم که تونستی تصمیم درست بگیری یحی الان از خیلی چیزا واجب تره

من ازتون راهنمایی میخوام.....................

من اصلا تو پروزه پوشک گرفتن هیچ موفقیتی ندارم کیان نمیگه با اینکه میدونم امادگیشو داره ولی نمیدونم چه کار کنم که بتونه جیششو بگه

لطفا بهم کمک کنید...........
مبارکه بچه ها دارن مستقل میشن .. تبریک به آسیه و مهرگان ایشالا جیش بچه ی دوم رو هم بگیرین! هه هه
امروز روز بچه دومیه س دیگه. مژگان که بعیده تا سه ماه دیگه هم اینجا سر بزنه ولی ما تو همین صفحه تبریک میگیم قدم نورسیده شو.
ایرانا نگران نباش خودشون سختشون میشه یه وقتی بالاخره. من که بیخیالش شدم امروز مامان میگه لختش کرده تا بره حمام نتونسته کنترل کنه تو رختکن خرابکاری کرده بعدم ترسیده مامان مجبور شده کلی بهش روحیه بده!! خب سوراخه میریزه دیگه!!
من میخوام کتاب مامانی ببا جیش دارمو بخرم تو هم بخر میگن خیلی تأثیر داره، متنش اینه:
مامان بیا جیش دارم

فوریه خیلی کارم

لگن بیار زود برام

تاخیس نشه شلوارم

============

فیل به این بزرگی

لگن به این کوچیکی

پاهاش چه چاقو گندس

این آقا فیله خیکی

============

زرافه خیلی نازه

پاهاش چقد دارزه

ناراحته چون که نیست

لگن براش اندازه

===========

خرسه سفیده خسته

روی لگن نشسته

باید بلند شه از جاش

دره خونه رو نبسته

===========

غورباقه ی سبز من

نشسته روی لگن

لگن که ماله اون نیست

ماله کیه؟ماله من

=========

خط خطیه گوره خر

از نوکه پا تا به سر

باید بشینه روی

یک لگنه بزرگتر

=========

این سگ ما خال خالیست

خالهای او قهوه ایست

خودش باید بدونه

که جاش رو این لگن نیست

============

مرغک پا طلایی

بخون تو قد قدایی

روی لگن نشستی

به!چه پری ، چه پایی

==============

آها آهای آقا موش

که هستی خیلی باهوش

لگن برات بزرگه

نیوفتی یک دفه توش؟!

============

اون طرفه این لگن

افتاده شلواره من

مامان بدو زود بیا

تموم شده کاره من

===========

پر شده باز این لگن

باید که خالیش کنم

تا اینکه دفعه ی بعد

دوباره توش جیش کنم
نگار ایشالا که خیره و موفق میشی منم کنجکاوم بدونم کتابه چی هست البته فقط بگو در چه زمینه ای هست؟

نازیلا خیلی خوبه که بهتر شده گل پسرت. ببوسش از طرف من.

مث اینکه فقط منم که با مایا خرید نمیرم. اصلن خرید نمیرم. خیلی وقته حتی تره بارم نرفتم. . فک کنم دارم از دست میرم.

یه نمایش طنزه و موزیکال هست تو فرهنگسرای ابن سینا تو شهرک غرب اگه کسی خواست شاید واسه بچه ها خوب باشه. من باید مرخصی بگیرم چون ساعتش 16:30 هست که من تازه کارم تموم میشه. دلم میخواد مایارو ببرم یه نمایش ببینه.
شماره تماسشم یادداشت بفرمائید: 88366366
فک کنم تا سی خرداد هست.
سلام به همه دوست جونیام....

اومدم یه سلامی عرض کنم...

مژگان جون تبریییییییییییییک واسه قدم گل پسری ایشالله که به سلامتی آریو جونی رو تو بغلت بگیری.....
نازیلا جونم خوشحال شدم که سامی جونی بهتر شده
مگنولیا جونم تبرییییییک ایشالله موفقیتهای بیشتر....

تبریک به همه مامانایی که موفق شدن نی نی ها رو از پوشک بگیرن... من که هنوز اقدامی نکردم.. فکرشو بکنید چه بیخیالم... تا الان حتی یه بار هم بازش نذاشتم ههههه...

خلاصه اینکه در جریان کار همتون هستم... بوس واسه همه نی نی های ناز و خودتون....
از طرف یه مامان شاغل که وقت نداره زیاد بنویسه...
2706