2733
2734
عنوان

ماکروویو چی خوبه؟؟

12892 بازدید | 24 پست

سلام من یه ماکروویو معمولی میخوام قیمتش زیاد نباشه زیادم بزرگ نباشه سولار نمیخوام چه مارکی پیشنهاد میکنید و اینکه چند لیتری خوبه دکمه کانوکشن چیه که مبگن خوبه داشته باشه یکم اطلاعات میخوام کلا ممنونم

فکر نکن همیشه عقلت حرف اولو میزنه گاهی باید به صدای دل گوش کرد 😍

منم یه چیزی میخوام بشه جوجه و ماهی توش درست کرد هیچی از فر و اینچیزا نمیدونم 

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ال جی دارم خیلییییی راضیم کانوکشنم داره ولی نمیدونم واسه چیه 

من بیشتر برای گرم کردن و یخ زدایی و گریل کردن استفاده میکنم ووقعا راضیم 

به نظرم هرچی لیتر بالاتر بگیری بهتره چون کوچیکاش توش دیس یا پیرکس جا نمیشه 

دوستان هرکس راجع به همون کانوکشن میدونه اطلاع بده

این ماه بهترین روزارو خواهم داشت،من مادر میشم چون از مادرم خواستم ❤️❤️❤️    من مادر شدم چون از مادرم خواستم انشالا همه منتظرا تجربش کنن🤩🤩🤩
2728
منم یه چیزی میخوام بشه جوجه و ماهی توش درست کرد هیچی از فر و اینچیزا نمیدونم 

ماکرویی که گریل داشته باشه میشه درست کنی 

این ماه بهترین روزارو خواهم داشت،من مادر میشم چون از مادرم خواستم ❤️❤️❤️    من مادر شدم چون از مادرم خواستم انشالا همه منتظرا تجربش کنن🤩🤩🤩

من یه سوال داشتم.من سولاردوم الجی گرفتم 38 لیتری میگن اشعئه داره خوب نیست زن باردار جلوش وایسه اره

خدایا مرسی که عشقهاموآفریدی😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😙😙شکر برای نعمت هایت 🙏.
من ال جی دارم خیلییییی راضیم کانوکشنم داره ولی نمیدونم واسه چیه  من بیشتر برای گرم کردن و یخ ز ...

من ۲۵ لیتری ال جی قیمت کردم ۷۸۰ تومن الان تو جشنوارس شوهرم یگه ال جی بگیر چون همه وسیله هام ال جیه

2738
سلام من سولاردوم الجی دارم عالیه کانوکشن یعنی فر برقی هر چیزی که توفر میتونین بپزین با برنامه کانوکش ...

چه جالب شما چند گرفتین سولار را اخه من فرم حرفه ای استفاده میکنم مدام ماکرو را برای دم دست میخوام

من ۲۵ لیتری ال جی قیمت کردم ۷۸۰ تومن الان تو جشنوارس شوهرم یگه ال جی بگیر چون همه وسیله هام ال جیه

25لیتر خیلی کوچیکه من 42لیتری گرفتم ال جی خیلیم راضیم سولاردام هم نیست قیمتشم1میلیون

این نیز بگذرد
چه جالب شما چند گرفتین سولار را اخه من فرم حرفه ای استفاده میکنم مدام ماکرو را برای دم دست میخوام

من از قشم گرفتم 1430 گرفتم منتاژ ایران نیست کلا خارجیه قابل نداره

خدایا مرسی که عشقهاموآفریدی😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😙😙شکر برای نعمت هایت 🙏.
25لیتر خیلی کوچیکه من 42لیتری گرفتم ال جی خیلیم راضیم سولاردام هم نیست قیمتشم1میلیون

چه خوب پس منم تو همین قیمتا میخوام نهصد اینا ۳۸ لیتری چی خوبه

2706