2737
2739
عنوان

میخوام تتو کنم شوهرم نمیذاره😐

2304 بازدید | 75 پست

یعنی آدم اختیار بدن خودشم نداره😐

خیلی از ماها مدتها پیش توی سکوتی که هیچوقت هیچکس هیچ جوره درکش نکرد مردیم...بعضی وقتا تو20سالگی می میری اما تو 70سالگی دفنت میکنن...

چی میگی من اختیار موهامم ندارم:| شوهرم نذاشت رنگ کنم

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😕😕😕😕😕بنظرت قشنگه

آره خب اگه بنظرم قشنگ نبود که دلم نمیخواست☺

خیلی از ماها مدتها پیش توی سکوتی که هیچوقت هیچکس هیچ جوره درکش نکرد مردیم...بعضی وقتا تو20سالگی می میری اما تو 70سالگی دفنت میکنن...
2728

تتو بدن؟

خوب موقت کن منم دوس دارم ولی میترسم 

پشت کمر خوشم میاد

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2738
چی میگی من اختیار موهامم ندارم:| شوهرم نذاشت رنگ کنم

میفهممت

خدایی حق داره. جسارت نمیکنم اما تتو چیه بابا پوست طبیعی بدن ی چیز دیگه اس. اگه همسرت مخالفت میکنه چون صورت و بدن زیبای طبیعی تو رو دوست داره. اتفاقا دمش گرم. بعضی مردا اینقد وقیحن که زناشون رو‌مجبور به عمل جراحی و تتو میکنن.

با صورت و بدن طبیعت که شوهرت اینقدر اون رو میپسنده حال کن. اگه ابروهات رو میخوای تاتو کنی یا خط چشم بگو بهت ی نسخه بدم سه ماهه ی عالمه ابرو بیاری.

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه

عزیزم این چ حرفیع خوب گلم خوب شاید شوهرت بدن سادتوبیشتردوستداره بالاخره بحث اختیارنیس تواینچیزابایدزن وشوهرباهم راه بیان

ازسخن چینان شنیدم اشنایت نیستم😢خاطراتت رابیاورتابگویم کیستم😏😢
تو ایران نه به اون شکل!

نظر ودید بقیه برام مهم نیس

2706