2733
2739

سلام خانما امروز صبح زعفرون و کلاب خوردم ۱ ساعت پیاده روی داشتمواز پله ها بالا و پایین خلاصه امشبم رابطه داشتم الان واژنم خیلی درد میکنه بنطرتون اصلا ربطی به بلز شدن دهانه رحم داره کاشکی ربط داشته باشه راحت شم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله ربط داره، من سه روز پیش طبیعی زایمان کردم، قبلش شروع کردم پیاده روی و نشستن روی توپ، از همون موق ...

عزیزم الان حالت خوبه زایمانت جطور بود راحت بود؟یعنی واقعا ربط داره خیلی درد میکنه

2738

الاگن بچه تو وضعیت حساسیه نباید نزدیکی کنین...خودش به موقع خودش دهانه رحمت باز میشه چرا اذیت میکنی خودتو اون بچه رو منم خیلی چیزا خوردم اما تا وقتش نشه بدنیا نمیاد گلم ...من از اول هشت ماهگیم دیگه نزدیکی نکردم تااااااا بیست روز بعد زایمانم...شما چطور نمیترسید...بچه خیلی اذیت میشه تو که نه ماه تحمل کردی یک هفته دیگم تحمل کن ...

مامان بزرگم همیشه میگفت:ننه خوشبختیتو جار نزن،نذار کسی بگه خوش بحالش،همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت🌼🌼🌼
الاگن بچه تو وضعیت حساسیه نباید نزدیکی کنین...خودش به موقع خودش دهانه رحمت باز میشه چرا اذیت میکنی خ ...

عزیزم دکتر گفت تزدیکی داشته باش تا دهانه رحمت نرم شه

عزیزم الان حالت خوبه زایمانت جطور بود راحت بود؟یعنی واقعا ربط داره خیلی درد میکنه

من چون بچه م بالا بود برای زایمان درد زیاد کشیدم، با اینکه روی توپ زیاد نشستم اما باز هم سر بچه تو لگن نیومد،من بیمارستان خصوصی بودم مامای خصوصی هم داشتم، از 4 صبح دردام شروع شد تا ده صبح زایمان کردم

[QUOTE=56238110]عزیزم دکتر گفت تزدیکی داشته باش تا دهانه رحمت نرم شه[/Q

نمیدونم والا به ما که گفتن بده....عجله نکن بدنیا میاد فعلا استراحت کن تا میتونی که دیگه نمیتونی استراحت کنی....دیگه نمیتونی راحت شبا بخوابی باید بچه به بغل مدام راه بری .....دیگه خواب تعطیله😊😊😊😊

مامان بزرگم همیشه میگفت:ننه خوشبختیتو جار نزن،نذار کسی بگه خوش بحالش،همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت🌼🌼🌼
2706