2733
2739

وقتی نامزدم میره بیرون و برمیگرده دوباره باهم چت میکنیم, چطوری ازش بپرسم ک کجابوده و چیکارکرده و با کی بوده؟؟ نمیخوام حس بدی داشته باشه و فک کنه میخوام کنترلش کنم اماخب منم میخوام بدونم داره چیکارمیکنه دیگ..

بعد اینکه من وقتی یه کاری دارم حتما باید بگم بهش ک چکاری دارم واینا یامنم مثل خودش فقط بگم کاردارم باید برم.... 

دوست عزیزم این سوالا رو پرسیدن چندان جالب نیست. البته بستگی به روحیات همسرتون داره بعضی مردا خیلی بدشون میاد و بعضی مردها جواب میدن این سوالا رو. به نامزدت اطمینان نداری؟

من یک مخالف فمنیستم، چون تفاوت های زن و مرد غیرقابل انکاره، من به دنبال تساوی با مردها نیستم به دنبال جایگاه والای زنانگی هستم، چیزی فراتر از تساوی✌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من یه مطلبی میخوندم که از مردا نباید مستقیم بپرسی کجا بودی چون حس میکنن داری کنترلشون میکنی نوشته بود قبل رفتن بهش بگید عزیزم کی میای پیشم؟تنها خسته میشم یاذلم تنگ میشه اینجور زمان برگشتشو متوجه بشید یا نوشته بود مستقیم نپرسید کجا بودی بپرسید عزیزم چه کارا کردی؟خسته نباشیی یامثلا امروز چه خبربود؟چه کاراکردی؟کارا خوب پیش رفت؟اینجور عزیزدلم

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡
دوست عزیزم این سوالا رو پرسیدن چندان جالب نیست. البته بستگی به روحیات همسرتون داره بعضی مردا خیلی بد ...

چرا خیلی بهش اطمینان دارم خدارشکر 

اما خب دلم میخواد بدونم کجاره فته و... 

2740