2733
2739
عنوان

مامانی گل دندانپزشک خیلی خوب معرفی کنید!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 43564 بازدید | 75 پست

من پسرم را میبرم پیش دکتر آذرنوش خیلی دکتر خوبیه و تو مطبشم یه دندانپزشک بزرگسال دارن که اونم دیدم اونایی میرن پیشش راضی هستن ولی من که کار دکتر آذرنوش رو خیلی قبول دارم چوون رفتارش با پسرم خیلی خوبه و اول سعی می کنه با حرفهاش و بازی کردن آرامش کنه بعد کارشو انجام بده انقدر پسرم که خیلی دوسش داره 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من خودم تو دوران بارداریم بیماری لثه گرفتم همون ماه اولیم که دخترمو بدنیا اوردم رفتم پیش ندا هادی جراحی کردم. به نظر من خیلی دکتر خوبی بود چون دیگه بعد از اون هرکار دندونی که داشته باشیم خانوادگی میریم پیش ایشون. من این شماره رو دارم ازش 02122869840

کلینیک دندانپزشکی تاج تخصصی ترین کلینیک دندانپزشکی در تهران می باشد و  انواع خدمات دندانپزشکی از جمله دندانپزشکی کودکان را به مراجعه کنندگان عزیز ارائه می دهد . تلفن : 44444103 - 44898324 ( 021 ) - آدرس وبسایت: https://tajdentalclinic.com

2738

سلام عزیزم برادر زاده من دندونش جراحی میخواست خیلی میترسید همینجا براش دنبال دکتر خوب گشتم . خیلیا میگفت دکتر هادی خیلی خوبه. ما هم بردیمش اونجا کارش واقعا عالی بود خواهرزادم میگفت اصلا نفهمید کی جراحی تموم شده فهمیدیم دکتر معروفیه کلا . الان همه فامیلمون میرن پیش خودش.http://www.drnedahadi.com/ 

این که ممکنه یه بخشی از این کامنتا تبلیغ باشه درسته ولی به هر حال من نظر شخصی خودم رو براتون میذارم تحقیق کنید شاید نتیجه رضایتبخش بود.
من برای مشاوره به دکتر افتخار آشتیانی مراجعه کردم و بعد هم تصمیم گرفتم کارم رو ایشون انجام بدن الان هم خیلی راضیم.

من برای انجام کامپوزیت دندان خیلی دنبال دکتر گشتم چونخونمون سمت ونک هست اصلا دوست نداشتم برم جایی که راهم دور بشه برای همین هم با معرفی دوستم رفتم پیش دکتر فرخ نژاد و کامپوزیت دندان انجام دادم و خداروشکر الان خیلی راضیم و خیلی دندان هام خوب شده 

2706