2737
2734
عنوان

غربالگری سه ماهه دوم

648 بازدید | 20 پست

سلام.

باردارهای عزیز، می خواستم بدونم دکترهاتون برای شما آزمایش خون غربالگری سه ماهه دوم نوشته اند؟ آزمایشی که اسمش کواد مارکره. البته معمولا دکتر اسمش رو نمیگه، اما چهار تا مورده که بعضی از دکترها فقط یکی دو موردش رو میدن. لطفا بگید جواب غربالگری اولتون چه جوری بوده و دکترهاتون کدوم مواردش رو ازتون خواستن. یا اصلا خواستن یا نه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من شنیدم کواد مارکر برا کسی مینویسن که غربالگری اولش مشکل داشته باشه

من غربالگری اولم سطح کم خطر بود دکتر گفت نیازی نیست 

تو غربالگری دوم نقص لوله های عصبی مشخص میشه که جزو غربالگری اول نیست 

همش میگفتم برم نرم دومی اخرشم رفتم که مطمئن بشم 

من غربالگری اولم سطح کم خطر بود دکتر گفت نیازی نیست  تو غربالگری دوم نقص لوله های عصبی مشخص می ...

آره منم در حال همین برم نرم هستم. چه فاصله مون با هم کمه   

شما چند هفته و چند روز رفتی؟ آزمایشگاه های معمولی رفتی یا جای خاص؟

آره منم در حال همین برم نرم هستم. چه فاصله مون با هم کمه     شما چند هفته و چند روز رفتی ...

اره فاصلمون کمه من 28اسفند رفتم چون غربالگری اول ازمایشگاه مهر رفتم دومی باید همونجا انجام میدادم 

والا سونو یه تاریخ میگه دکتر یه تاریخ منم خودم یه تاریخ ولی من هفده هفته یک روزم 

2738
اره فاصلمون کمه من 28اسفند رفتم چون غربالگری اول ازمایشگاه مهر رفتم دومی باید همونجا انجام میدادم&nb ...

منم با توجه به تاریخ 16 هفته و چهار روزم. سونو گاهی یکی دو روز این ور اون وره. 

یه تاپیک مادرهای شهریور و مهر 97 بود، شما اونجا نمیای؟

البته همشون رفتن تل گرام، دیگه زیاد فعال نیست.

جدی؟ من زنگ زدم آزمایشگاه کسی نگفت باید اولی رو هم اینجا داده باشی. یکیشون گفت نتیجه سونوی ان تی رو ...

ترحیحا یک جا باشه بهتره چون نتیجه اولی باید برای دومی باشه ک خمون آزپایشگاهه هم ازت خاسته

یعنی میشه که بشه...
میشه تلگرامشو به منم بدین؟ منم شهریوری هستم

من خودم تو تلگرامش نرفتم. ولی برید تو تاپیک یکی از بچه ها هست بهتون درخواست دوستی میده بعد ادتون میکنه تو گروه.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1584014/مامانای-گل-شهریور-و-مهر-97-بیاین-اینجا-باهم-باشیم?page=111

2706