2733
2734
منم همینطورم استارتر  وااااای ک چققققققد خوب بود  الان تا ۱۱ خوابم  اونموقع از ساع ...

دقیقا عزیزدلم من میگم اخه زود بیدار بشیم چکار کنیم ، چقدر ادم بره پیاده روی یا کارای خونه کنه .. خسته کننده ست 

صالحه ی سابقم ، به دلیل استفاده از دوتا کلمه ی گروه  و ت ل گ ر ا م قطعم کردن ، نی نی یار 3 ارادتمندم حداقل جواب سلاممو میدادی بعد میپوکوندی .😀                    خرد تا به زنان میرسد نامش مکر میشود و مکر تا به مردان میرسد عقل نام میگیرد،  درخواست توجه تا به زنان میرسد نامش حسادت میشود و حسادت تا به مردان میرسد نامش میشود غیرت ...!
بچه 17 ماهه که کوچیک نیست من بعد مرخصی زایمان بچم رفت مهد تازه 7 ماهش شده بود  

بچه ها با هم فرق دارن مهد برای من شکنجه بود دخترم خیلی مریض شد بستری شد ولی خیلی از بچه ها میرن و خوشحالم هستن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخی عزیزم .. ان شاءالله دوباره شرایط پیش بیاد یه کار خیلی خوب داشته باشی . 

فدات دوستم ممنون از دعاي خيلي خوبت🌹🌹🌹🌹❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙
وای نه به دردسرش نمی ارزه من گذاشتم دخترمو برگشتم سر کار به غلط کردن افتادم کارمو گذاشتم کنارهمش مری ...

افرین گلم کار خوبی میکنی ، گناه دارن طفلی ها . 

صالحه ی سابقم ، به دلیل استفاده از دوتا کلمه ی گروه  و ت ل گ ر ا م قطعم کردن ، نی نی یار 3 ارادتمندم حداقل جواب سلاممو میدادی بعد میپوکوندی .😀                    خرد تا به زنان میرسد نامش مکر میشود و مکر تا به مردان میرسد عقل نام میگیرد،  درخواست توجه تا به زنان میرسد نامش حسادت میشود و حسادت تا به مردان میرسد نامش میشود غیرت ...!
2728
واي نگيد يعني منم پشيمون ميشم شوهرم گفته بعد عيد نرو كار بمون خونه 😶😶

حتما پشیمون میشی من که حاضر نیستم یک روز نرم سرکار البته به کارتم بستگی داره گاهی ادم دلش میسوزه که اینقدر تلاش کرده تا به این حقوق و مزایا رسیده حالا بخواد همش رو ول کنه و بشینه خونه ولی خوب خیلیها هم دیدم واقعا ححقوقی که میگیزن با ساعت کارشون نمیخوره و ترجیح میدن تو خونه بشینن 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
بچه 17 ماهه که کوچیک نیست من بعد مرخصی زایمان بچم رفت مهد تازه 7 ماهش شده بود 

نه دلم نمیاد خیلی وابسته است بهم . هفت ماهگی فرق میکنه هنوز انقدر متوجه نیست . 

بچه ها با هم فرق دارن مهد برای من شکنجه بود دخترم خیلی مریض شد بستری شد ولی خیلی از بچه ها میرن و خو ...

دو تا ماه اول اکثر بچه ها مریض میشن چون بدنشون به میکروب های مهد عادت نداره و سریع سرما میخورن و حتی اسهال و استفراغ ولی کم کم بدنشون مقاوم میشه بعد دو سه ماه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
حتما پشیمون میشی من که حاضر نیستم یک روز نرم سرکار البته به کارتم بستگی داره گاهی ادم دلش میسوزه که ...

واي😥😥😥خب حقوقم خوب بود اما خيلي شغل پر استرسي داشتم محيط كارم مردونه بود برا همينگفت نرو 

اگر چه دل به كسي داد         جان  ماست هنوز...  
2740
عزیزم اینطوری فکر نکن. همین الانم داری کار بزرگی میکنی که به بچه هات میرسی. شرایط هم دائم اینجوری نم ...

عزیزم حق باشماست . حرفات چقدر ارومم کرد ممنونم . 😘😘

واي نگيد يعني منم پشيمون ميشم شوهرم گفته بعد عيد نرو كار بمون خونه 😶😶

نمیدونم گلم به نظرم ادمی که بیرون کار میکنه خونه نشستن براش سخته خصوصا اگه شغلت منزلت و وجهه ی اجتماعی خوبی داره .. 

چه جالب همسرت بهت میگه برو یا نرو؟!

ميگه نرو خسته ميشي بمون استراحت كن به خودت برس ورزش كن 😶😶😶اما حقوقم خيلي خوب بودميخاد دست و پاي من ببنده بهش شك دارم😂😂😂

اگر چه دل به كسي داد         جان  ماست هنوز...  
دو تا ماه اول اکثر بچه ها مریض میشن چون بدنشون به میکروب های مهد عادت نداره و سریع سرما میخورن و حتی ...

بله تا ده ماه اول که سیستم ایمنیشون قوی بشه طبیعیه ولی بعضی بچه ها سیستم ایمنی ضعیف تری دارن دکتردختر من گفت باید تیوب بزاریم توگوشش 6 بار عفونت گوش تو دو ماه 

دایم تب

تشنج

عفونت ادراری دوبار 

عفونت قارچی گرفته بود لای پاش خون میزد بیرون از زخماش 

این  دیگه شکنجه کردن بچه بود 

اره دلم به این خوشه که درسم تموم شه کمک شوهرم میشم خیلی کار میکنه بیچاره ولی از بچگی بچه هام نمیتونم ...

ان شاءالله همه جیز درست میشه دوست خوبم . اره مشکلی نداره چند بار گفتن برگرد پسرم هشت ماهش بود رفتم دیدم نمیشه چون بچه شیر خودمو میخورد و دوتا بچه میخواستم بزارم پیش مامانم بنده ی خدا سختش بود .دیگه نرفتم . 

2706