2737
2734
واي😥😥😥خب حقوقم خوب بود اما خيلي شغل پر استرسي داشتم محيط كارم مردونه بود برا همينگفت نرو 

من جای شما باشم به حرف همسرم گوش نمیکنم چون تو این اوضاع همه دنبال کارن و اگر بیای بیرون دوبتره باید از 0 شروع کنی 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

[QUOTE=56135255]ميگه نرو خسته ميشي بمون استراحت كن به خودت برس ورزش كن 😶😶😶اما حقوقم خيلي خوب بودميخاد دست و پاي م ...[/QUO

من اگه بخاطر بچه هام نبود و دانشجو نبودم تو خونه دیوونه میشدم اصلا نمیتونم تو خونه بمونم امیدوارم پشیمون نشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدات دوستم ممنون از دعاي خيلي خوبت🌹🌹🌹🌹❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

خواهش میکنم عزیزم امیدت به خدا .... 🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

صالحه ی سابقم ، به دلیل استفاده از دوتا کلمه ی گروه  و ت ل گ ر ا م قطعم کردن ، نی نی یار 3 ارادتمندم حداقل جواب سلاممو میدادی بعد میپوکوندی .😀                    خرد تا به زنان میرسد نامش مکر میشود و مکر تا به مردان میرسد عقل نام میگیرد،  درخواست توجه تا به زنان میرسد نامش حسادت میشود و حسادت تا به مردان میرسد نامش میشود غیرت ...!
ان شاءالله همه جیز درست میشه دوست خوبم . اره مشکلی نداره چند بار گفتن برگرد پسرم هشت ماهش بود رفتم د ...

بچت دیگه سختیاشو رد کرده چشم به هم بزنی بزرگ میشه من بچه هام خیلی فسقلی ان یکی دو سالشه یکیش دو ماه تا پسرم دو ساله بشه درسمم طول میکشه البته 

2731
بله تا ده ماه اول که سیستم ایمنیشون قویه طبیعیه ولی بعضی بچه ها سیستم ایمنی ضعیف تری دارن دکتردختر م ...

اخی عزیزم درست میگی . 

صالحه ی سابقم ، به دلیل استفاده از دوتا کلمه ی گروه  و ت ل گ ر ا م قطعم کردن ، نی نی یار 3 ارادتمندم حداقل جواب سلاممو میدادی بعد میپوکوندی .😀                    خرد تا به زنان میرسد نامش مکر میشود و مکر تا به مردان میرسد عقل نام میگیرد،  درخواست توجه تا به زنان میرسد نامش حسادت میشود و حسادت تا به مردان میرسد نامش میشود غیرت ...!
بله تا ده ماه اول که سیستم ایمنیشون قویه طبیعیه ولی بعضی بچه ها سیستم ایمنی ضعیف تری دارن دکتردختر م ...

الهی طفلت چقدر اذیت شده  شما بچه رو دیگه مهد نزار گناه داره بچه من پسر بود و خدا رو شکر تا الان که 6 سالش شده مشکلی نداشته عیر سرما خوردگی و یکی دوبارم تبخخال گرفت ولی میگردم همیشه مهد کودک خلوت پیدا میکنم تا تعداد کم باشه خیلی مهد عوض کردم ولی الان دوساله یه جا میره خیلی خوبه با اینکه دو ستاره است ولی مربی و مدیر مهد عالین و انشا الله سال دیگه پیش دبستانی هم همین جا میزارمش بعدم که میره اول دبستان 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
بچت دیگه سختیاشو رد کرده چشم به هم بزنی بزرگ میشه من بچه هام خیلی فسقلی ان یکی دو سالشه یکیش دو ماه ...

اخی خدا حفظشون کنه . ماشاالله به شما مادر فعال . خوبه دیگه بچه هات فاصله ی  سنی شون کمه بعدا هم جایی بزاری باهم سرگرم میشن . برات ارزوی موفقیت دارم .

الهی طفلت چقدر اذیت شده  شما بچه رو دیگه مهد نزار گناه داره بچه من پسر بود و خدا رو شکر تا الان ...

خداروشکر

نه بچه من خیلی اذیت شد یادم نمیره یبار تو یه روز تا غروب شکمش یازده بار کارکرده بود بیحال شده بود دهنش خشک شده بود گریه میکرد اشک نداشت بردمش اورژنش همونجا زنگ زدم سوپروایزرم گفتم یا شیفتمو عوض کن یا نمیام دیگه 

جایی که من کار میکردم 24 ساعته بود شیفتاش خدا خیرش بده همون موقع عوضم کرد گذاشت شیفت اول صبح ساعت 4 دیگه بچه پیش پدرش بود

ولی بچه ها هروقت به اون روزا فکر میکنم عذاب وجدان میگیرم حس میکنم مدیونم به بچم 

2740
اخی خدا حفظشون کنه . ماشاالله به شما مادر فعال . خوبه دیگه بچه هات فاصله ی  سنی شون کمه بعدا هم ...

قربونت اره مخصوصا پشت سر هم اوردن برم با هم بازی کنن گیرندن به من بیا بازی کن   

خداروشکر نه بچه من خیلی اذیت شد یادم نمیره یبار تو یه روز تا غروب شکمش یازده بار کارکرده بود بیحال ...

شما که نمیخواستی اونطوری بشه بچه ها مریض میشن تقصیر تو نبوده عزیزم غصه شو نخور گذشته . از خدا میخوام بچه ی شما و همه ی بچه ها همیشه سالم سلامت باشن .