2737
2734
عنوان

روابط اجتماعی بچه ها

945 بازدید | 15 پست

دخترم ۳سالشه خیلی زود باهمه احساس راحتی میکنه اصلا رو نمیگیره نمیدونم خوبه یا بده برخلاف خودمو شوهرم ک کمرو و کم حرفیم این کلا متفاوته کمکم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوبه که اما خیلیییی باید حواستون بهش باشه زبونم لال ی وقت کسی از این راحتیش سوءاستفاده نکنه این بچه ها زود گول میخورن و زبونم لال ربوده میشن

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
خیلی از بچ ها خجالتی هستن ولی این اصلا خیلی زود صمیمی میشه

وای دختر منم سه سالشه امسال هرجا رفتیم عید دیدنی پا میشد تو اتاق ها و آشپزخونشون میگشت و به اسم صداشون میکرد منم دوست ندارم دخترم با همه گرم بگیره

2738

دخترمنم آخر فروردین سه سالش میشه اما واقعا سخت با کسی ارتباط برقرار میکنه من از بعضی جهات راضیم و از بعضی جهات نه...اما از ترس سوءاستفاده ازش راضی ترم که راحت نباشه با اطرافیان

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

سلام دوست من

3سالگی سن آغاز تعاملات اجتماعی کودک هست و دقیقا کودک انسانی عین یک فرد بزرگسال خوش مشرب با همه افراد تمایل به ارتباط دارد،و این رفتار بچه به وراثت و یا ژنتیک که از شما و یا حتی پدر بچه گرفته شده ،ربطی نداره.آنچه مسلم هست اینه که وظیفه شما به عنوان پدر و مادر صرفا مهیا کردن فرصت بازی و تعاملات اجتماعی خوب برای کودکتون هست و این رو آگاه باشید که اگر کودک این دوران را به خوبی نگذرونده باشه(3-5 سال) دچار احساس گناه،شرم و اضطراب در بزرگسالی خواهد شد.

امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم.

شاد باشید.

دخترمنم آخر فروردین سه سالش میشه اما واقعا سخت با کسی ارتباط برقرار میکنه من از بعضی جهات راضیم و از ...

سلام دوست من 

من مدتهاست در این خصوص دارم مطالعه میکنم و در حال حاضر هم دارم یک اسباب بازی طراحی میکنم .

هیچ حسی تو کودکتون رو سرکوب نکنیداون تو این سن نیاز به رابطه اجتماعی داره اگه اینکار رو نمیکنه بایستی دنبال دلیلش بگردید، با رشد مهارت های اجتماعی از این سن لازمه زندگی سالم دخترتون در آینده است در خصوص مسائل جنسی خودتون آموزش ببینید و آگاه بشوید و به کودکتون هم آموزش بدهید با بازی مثلا با بچه تون نقاشی بکشید داخل نقاشی ازش بخاهید اندام های جنسی رو بهتون نشون بده اگه این آموزش و آگاهی ها رو بدهید بهش و اجازه ندهید تو ذهنش تابو بشه و نحوه برخورد با افراد سواستفاده گر رو هم بهش یاد بدهید مطمئن باشید که هیچ مساله ای برای فرزندتون پیش نخواهد آمد.

اگر این مسائل که بخشی از رشد طبیعی یک انسان هست(چه زن و چه مرد) از کودکی آموزش های صحیح داده شود تبدیل به یک تابو و فاجعه در بزرگسالی نخواهد بود چون در صورت ارائه راه حل خیلی ساده قابل حل میباشد ولی در صورت عدم حل همه زندگی یک انسان رو به تباهی میکشد.

شاد باشید و سعادتمند دوست عزیز.

هر کی میاد خونمون زن مرد فرق نداره موهاشو باز میکنه میرقصه عکس میگیره تعریف میکنه

ضمن اینکه شرایط سنی تا 7 سالگی شرایط سنی بحرانی هست که کودک تمایل به جنس مخالف داره و حتی بابت این مساله خیلی کنجکاو میشه و حتی درون خودش احساس گناه میکنه سعی کنید با ارضا این حس با برقراری ارتباط با خودتون(جنس موافق کودک) و بردنش به خرید ،بازی و آگاه کردن پدرش به رعایت مسائل پوششی در منزل و عدم در آغوش گرفتن یا حتی بوسیدن زیاد و خیلی جدی و قاطع برخورد کردنش، بچه رو به سمت شما هدایت کنه که نهایتا تا سن 6 تا 7 سالگی بچه بتونه با شما که جنس موافقش هستید همانند سازی کنه و از این بحران به خوبی بگذره.و دغدغه های شما هم برطرف بشه .

شاد باشید