2733
2734
سلام عزیزان تو رو خدا کمکم کنید. بچه من 28 هفته به دنیا اومده.الان 19 ماهشه.تا یک سالگی هیچ کاری نمیکرد.از یک سالگی تا الان کاردرمانی و گفتار درمانی میبرم.از اون تاریخ تا الان سینه خیز و چهاردست و پا می رود و دستش را به میز میگیره و وایمیسته و دستش رو به روروئک میگیره و راه میره.اصلا حرف نمیزنه.بهش چیزی میدم میگیره ولی وقتی میگم اونو بده نمیده و وقتی از دستش میگیرم جیغ میزنه.وقتی دستم رو جلو میبرم میگم دست بده میده.ولی خیلی نگرانم.چون اعضای بدنش رو نمیشناسه و وقتی اسباب بازی بهش میدم توی دهنش میبره.اعضای خانواده رو میشناسه.ولی حتی مامان و بابا هم نمیگه.می ترسم از نظر ذهنی عقب مونده باشه یا کند ذهن باشه.یا حتی وقتی راه افتاد از نظر راه افتادن مشکل داشته باشه.مثل بچه های فلج مغزی که پاهاشون مشکل داره.در 4 ماهگی ام آر آی کردم گفتند لاغری مغز داره ولی الان نمیدونم ؟؟ تو رو. خدا کسی اگه اطلاعاتی داره به من کمک کنهخ؟پزشک مغز و اعصاب پیش دکتر امیر سالاری و تنکابنی و اشرفی و محولاتی بردم .منتظرتونم
اللهم العجل لولیک الفرج.برای سلامتی امام زمان صلوات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرکز بیماریهای خاص ابتدای خیابان استاد نجات الهی (ابتدای ویلا) مرکز بیماریهای خاص بخش ژنتیک آقای دکتر آریانی رشته ایشان مغز واعصاب وژنتیک است و چون این مرکز با مراکز پژشکی در خارج از کشور ارتباط دارند الاعت پزشکیشان به روز است
2731
مرکز بیماریهای خاص ابتدای خیابان استاد نجات الهی (ابتدای ویلا) مرکز بیماریهای خاص بخش ژنتیک آقای دکتر آریانی رشته ایشان مغز واعصاب وژنتیک است و چون این مرکز با مراکز پژشکی در خارج از کشور ارتباط دارند اطلاعت پزشکیشان به روز است
باسلام
من پیشنهاد میکنم نزد خانم دکتر فریده نجات متخصص مغزو اعصاب و ستون فقرات بیمارستان امام خمینی و مطبشون هم انتهای بلوار کشاورز تقاطع همون بیمارستان امام خمینی روزهای زوج از ساعت 3 تا 7
نی نی جون اگه یادت باش پسر منم هفته سی به دنیا آمده بود فکر می کنم بچه شما دختر بود اگه دخترت از نظر دکتر هایی که بردی مشکلی نداشته نگران نباش چون بچه های نارس تاخیر رشد دارن مخصوصاً اونهایی که با وزن خیلی کم به دنیا میان پسر من تقریباً 19 ماهگی راه رفت و تا حالا که دو سالو سه ماهشه چند تا کلمه بیشتر نمیگه اونم نه هدفدار فقط نه رو موقع غذا خوردن با قاطعیت میگه چون شدیداً بد غذاست البته من هم گفتار درمانی میبرمش هر چند به نظرم تو این سن فایده نداره گفتاردرمانگرش معتقده که مشکلی نداره و باید باهاش تمرین کنیم

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

انسی جان اول باید با دکترش مشورت کنی تا مطمین بشی که خدای نکرده مشکلی نداره ولی کلا بچه های نارس معمولا کارهاشون با تاخیره من یادم نیست که پسرم از کی تونست غلط بزنه ولی یکساله بود که نشست البته من زیاد بهش فشار نمیاوردم ولی اگه باهاش تمرین کنی زودتر میشینه

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

انسی جون بیا اینجا کلوب مادرایی که بچشون زود به دنیا اومده
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=12486&ChatDate=1-5-1391

اگه دکترش خوبه و بهش اطمینان داری پس نگران نباش به وقتش همه کارا رو انجام می ده

2706