2737
2734
عنوان

خانمايي كه قهر ميكنيد و ...

284 بازدید | 26 پست

من خيلي اين موضوع رو ميبينم اينجا

منم خودم خيلي وقتا با اطرافنيانم اين كارو كردم

و بسيار اشتباه بزرگي كردم ولي واقعاً ميخوام بهتون يه چيزي بگم

زماني كه شما قهر ميكنيد داريد نهايت لجبازي و يه دندگي خودتون رو تو مسائل ميرسونيد

قهر بدترين نوع عصبانيته

وقتي شما با همسرتون قهر ميكنيد ميخوايد اونجوري بشه كه شما ميخوايد حرف حرف شما بشه

و واقعا متوجه نميشيد

اما اون واز خودتون دور ميكنيد بهش ياد ميديد بدون حرف زدن با شما راحت زندگي كنه بدون ديدن شما

بدون خوابيدن كنار شما ، شما كه در نهايت اكثر اوقات اشتي ميكنيد اما اينارو از بين ميبريد

يه زن بايد يه جوري باشه كه يه مرد فكر اينكه يه ساعت با اين زن حرف نزنه رو هم نتونه بكنه چه برسه به چند روز ...

من بهـترينِ خودمم ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

يه زن بايد يه جوري باشه كه يه مرد فكر اينكه يه ساعت با اين زن حرف نزنه رو هم نتونه بكنه چه برسه به چند روز 

چه جوری باشه ؟؟؟؟ چیزی که من و خیلیا مثل من بلد نیستن 

برای حاجت رواییم صلوات میفرستی؟

همسرم بیشتر از من قهر میکنه. اصلا این کارشو دوست ندارم. میگه اعصابم خورد میشه نمیتونم حرف بزنم. ولی من دوست ندارم. ما آدمیم باید با حرف مشکلاتمون رو بر طرف کنیم.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

اینو به شوهرم بگو واقعا درسته منم به این نتیجه رسیدم که بدون اون هم بسیار راحتم از بس سر چیزای بی خود قهر میکنه خانما این حقیقت باور کنید  قهر اون این حس رو به من داده 

2740

الان سه ساله ازدواج کردم دعوا و بحث هم کم نداشتم ولی اخلاقمون اینه اصلا قهر نمیکنیم هیچکدوم حتی سرسنگین هم نمیشیم تاحالا حتی یک روز هم نبوده که قهر باشیم از چیزی هم دلخور باشیم رک و راست بهم میگیم...

همسرم بیشتر از من قهر میکنه. اصلا این کارشو دوست ندارم. میگه اعصابم خورد میشه نمیتونم حرف بزنم. ولی ...

شوهر من شب خواستگاری شرط کرد که هیچ وقت قهر نکنیم و گفت این بدترین کار هیچ وقت انجام نده بعد خودش از همه بدتر چند شب پیش بهش گفتم تو شرط کردی ولی از همه بدتری تا یه چی میشه قهر میکنی غذا نمی خوری حرف نمیزنی گفت اینو برای تو گفتم نه خودم خخخخ 

يه زن بايد يه جوري باشه كه يه مرد فكر اينكه يه ساعت با اين زن حرف نزنه رو هم نتونه بكنه چه برسه به چ ...

اين خيلي موضوع مهميه شما نبايد اين حس رو القا كنيد خودتون رو دست بالا بگيريد اول از اينكه قهر نكنيد اصلا ارتباطتون رو باهم از بين نبريد تحت هر شرايطي صحبت كنيد بعد هم اينكه يه وقتا اين و بهش بگيد يادآوري كنيد بهش خوبي هاتون رو 

من بهـترينِ خودمم ❤️
يه زن بايد يه جوري باشه كه يه مرد فكر اينكه يه ساعت با اين زن حرف نزنه رو هم نتونه بكنه چه برسه به چ ...

من شوهرم خیلی بهم وابسته ست اصلا طاقت دوری منو نداره شاید به خاطر اینه که خیلی دوستم داره و منم بهش خیلی محبت میکنم و دوسش دارمه شایدم به این خاطره که زندگی پدر مادرش رو قبول نداره و دوست داره به سبک من و خانواده م زندگی کنه و به حرف اونا گوش نمیده و لج بازی و ادا اصول نداره