2737
2739
عنوان

به نظرتون جشن تعیین جنسیت قشنگه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5951 بازدید | 88 پست

جشن کشورهای جهان سومیه..بی خیال شو توروخدا..من حالم بهم میخوره..چندباراینستا دیدم اصلا خوشم نیومد..😣

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

جاری من باردار بود خودش میدونست جنسیتو یه کیک خریده بود اورده بود خونه پدرشوهرم معمولی هم بود بعد داشت کیکو میاورد من ازش پرسیدم نی نی چی هستش(فقط پرسیدم که نگه ببین نپرسیدو ...اگرنه واسه خودم فرقی نداشت)جواب داد حالاااااااااااااااااااااااااا 

خیلی بهم برخورد دیگه کیکو آورد تو پذیرایی وهیچکس هیچ واکنشی نشون نداد خخخخ اصلا واسه خانواده همسرم پسریا دختر بودنش فرقی نداشت انگار همه بی تفاوت بودن باز من دیونه دلم سوخت پاشدم گفت مبزار ازتون فیلم بگیرمو یکم جو عوض کردم ...درهر صورت میخام بگم این چیزا واسه همه جذابیت نداره

همه راهها گشوده است...معجزه از پس معجزه باز نمی ایستد ازآسمان برسرم خیروثروت میبارد...خدایا سپاسگزارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انگار هر چی وضع گرونی و مملکت بدتر میشه و بیکار را زیاد تر قر و مد بیشتر میشه

چه ربطی داره عزیزم

جشن گرفتن ربطی به وضعیت مملکت نداره

حالا اگه مجلس عزا باشه همین شماها خداتومن خرج الکی میکنین اونموقع قروفر نیس ولی اگه بخوای شاد باشی میشه قر و فر

😑😕

پسرم و دخترم🌹همین که شما رودارم،بهترین هدیه های دنیا رودارم...  
دختر و پسر جفتشون هدیه خدان چه فرقی داره که جشن آدم بگیره ؟؟؟؟؟

چه دختر چه پسر جشن واسه دوتاشونه

اصن ربطی به جنس خاصی نداره

خصوصا من که بچه ی اولمه و اصلا واسمون مهم نیس چی باشه

بهانه واسه شاد بودن کنار خانواده هامونه

2728
خودتون و خانواده هاتون با برادر و خواهرها و اگر دوست صميمى داريد ،دعوت كن توى خونه  براى يه كم ...

منم منظورم همون خانواده ها بود

به بقیه

غریبه ها اصن نمیگم جنسیتو😂😂😂

جشن اعلام بارداری،  جشن تشخیص جنسیت، جشن نشون دادن سیسمونی، جشن به دنیا اومدن نوزاد، جشن دندونی ...

به نظر من جشن کوچیک و خانوادگی هیچ ایرادی نداره

بهانه ای میشه واسه دور هم بودن و شاد بودن

اونی که نداره نمیخواد بگیره ولی نمیتونیم اونی که داره رو مجبور کرد که توکاری نکن چون یه تعداد امکانشو ندارن

غیرمنطقی هستش

مثلا من پول سفر آنچنانی ندارم بقیه هم نباید واسه خاطر من برن !؟

زدید جنسیت

خب جشن میگیری که واسه جنسیت سوپرایز بشی

من بچه ی اولمه اصلا واسم فرقی نداره چیه ولی اینکه ندونی چیه و یهو سوپرایز بشی خیلی قشنگه

2738
به نظر من جشن کوچیک و خانوادگی هیچ ایرادی نداره بهانه ای میشه واسه دور هم بودن و شاد بودن اونی ...

عزیزم نظرت محترمه شما نظر بقیه رو خواستید نظر دادن نمیخواستید که نظری نمیدادن 

ان شاالله بچتون سالم بیاد 

عزیزم نظرت محترمه شما نظر بقیه رو خواستید نظر دادن نمیخواستید که نظری نمیدادن  ان شاالله بچ ...

بله نظر خواستم واسه جشن

ولی استدلال ایشون غیرمنطقی بود 

خواستم روشنشون کنم بخاطر همچین دلایلی بقیه رو منع نکنن

ممنون

جاری من باردار بود خودش میدونست جنسیتو یه کیک خریده بود اورده بود خونه پدرشوهرم معمولی هم بود بعد دا ...

خودش میدونست !؟

اینکه جالب نیست😕

باحال میشه اگه خودت ندونی و دیگران سوپرایزت کنن

اصلا این جشن برا پدر و مادر هستش

بنظر من که همه رسم و رسوم دست و پا گیر و چشم و همچشمی ها از همین جاها شروع میشه و کم کم همه گیر میشه و باعث میشه روز بروز تجملاتی تر بشه همه چی

من خودم اگه باردار بشم این جشن رو نمیگیرم برای همین چیزا

ولی خودم دوستش دارم راستش😕بامزس

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
شادی هم وقت داره نه چیزای بی خودی 

اینکه تویه جشن همراه با خانواده جنسیت بچه تو بفهمی و سوپرایز بشی چیزه بیخودی هستش!!!؟

شما شادی رو توچی میبینین آخه!

2706