2737
2734

سلام عیدتون مبارک. 

افرادی که از بیماری رنج میبرند.. هر بیماری قابل درمانه با طب اسلامی. 

شخصا نتیجه اش دیدم با هزینه نسبتا پایین و خیلی بهتر از داروهای شیمیایی هست. «خیلی ها تصور دارند داروهای گیاهی به هر فردی جواب نمیده و دیر نتیجه میده.. بله در طب سنتی این موارد هست نه طب اسلامی»

خیلی دوست دارم مردم مون نتیجه اش ببیند.. 

هرکسی لازم دونست به ایدی Shariaty_ir پیام بدن راهنمایی شون کنم

من یک هموطن ام اتفاق های خوب در جامعه ام به بقیه تبلیغ میکنم 😊

پاشدم عائله پیداکردم   از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم  حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را   در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم

واسه پسوریازیس هم دارو دارید؟ 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
واسه پسوریازیس هم دارو دارید؟ 

بله خیلی ها جواب گرفتن خدا رو شکر

حتی سندروم هم معالجه شده

پاشدم عائله پیداکردم   از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم  حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را   در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم
ممکنه بپرسم با کدوم کانال کار می کنید؟ 

کانال نیستیم.. 

من فقط مشکلش هر شخصی متوجه بشم و شهری که هستند

نماینده های طب اسلامی معرفی میکنم.. 

بله خیلی ها جواب گرفتن خدا رو شکر حتی سندروم هم معالجه شده

سندروم چی بوده که معالجه شده. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2738
وزارت بهداشت طب اسلامی رو تایید کرده؟

ببخشید وزارت بهداشتی که محصولات تراریخته وارد میکنه قابل اعتماده؟

وزارت بهداشتی که روی نوشابه و پفک علامتش هس که ضرر داره قابل اعتماده؟

وزارت بهداشت مطمینه یا طب اهل بیت؟

طب اسلامی که ویزیت رایگان میکنه و داروهای که تجویز میشه با یک دوره بهبودی پیدا می کننند؟

کانال نیستیم..  من فقط مشکلش هر شخصی متوجه بشم و شهری که هستند نماینده های طب اسلامی معرفی می ...

برای کسی که مشکل نخاعی پیدا کرده و باید عمل شه چی البته میتونه راه بره ولی با کمک عصباش بی حس شده

خدایا شکرت😙
سندروم چی بوده که معالجه شده. 

سندروم داون

یک نمونه نیس.. خیلی ها جواب گرفتند

سرطان ها و مشکلاتی مثل ام اس

ببخشید وزارت بهداشتی که محصولات تراریخته وارد میکنه قابل اعتماده؟ وزارت بهداشتی که روی نوشابه و پفک ...

وای از محصولات تراریخته نگید که حالم بهم میخوره حتی میوه هامون هم تراریخته شدن البته هر چیز تراریخته ای یک سیاست کثیف پشتش هست که از اونور آب میخوره دلسوزای مملکتمون شهید شدن هییییی

خدایا شکرت😙
ببخشید وزارت بهداشتی که محصولات تراریخته وارد میکنه قابل اعتماده؟ وزارت بهداشتی که روی نوشابه و پفک ...

خیلی از علما و مراجع تقلیدم هم اعلام کردن چیزی به اسم طب اسلامی نداریم،طبی ک شما میگین با واسکن و پیوند اعضا مخالفه،وزارت بهداشت معایب زیادی داشته باشه ب همون اندازه هم فایده داره،شما ک از اسم اهل بیت و مذهباز احساسات و اعتقادات سواستفاده میکنین کارتون زشت تره

بهـ اعتقاد من، زنان شاد، زیباترین زنان هستند!:)
برای کسی که مشکل نخاعی پیدا کرده و باید عمل شه چی البته میتونه راه بره ولی با کمک عصباش بی حس شده

بهتون پیشنهاد میکنم که عجله نکنید

اول پیش نماینده طب اسلامی برید 

خداشکر میکنید عمل نکردن.. 

کدوم شهر هستید

سندروم داون یک نمونه نیس.. خیلی ها جواب گرفتند سرطان ها و مشکلاتی مثل ام اس

مگه میشه سندروم دان مشکل کروموزومی هست یعنی بیس چهره رو هم تونستند درست کنن؟😬

خدایا شکرت😙
2706