2737
2739
عنوان

زایمان دکتر خوب در مشهد

1463 بازدید | 11 پست

سلام خوبین من هفته ششم بارداری هستم دکتر خودم سهیلا بخشی بوده خواهرم هم اونجا زایمان کرد خیلییییی راضی بود ولی الان خیلی وخته مسافرته منشیش هم نمیگه کی میاد رفتم این مدت پیش ادهمی ولی نمیدونم پیش همین بمونم یا نه میگن سزارین هاش خوبه ولی نمیدونم سر طبیعی میاد یا نه؟؟؟مینو نایبی چطوره؟دوست دارم بیمارستان رضوی هم باشه

کسی نمیدونه بخشی کی میاد؟؟😭😭😭

گلم بیمارستان رضوی فقط طبیعی دیگه انجام میدم

من سال ۹۴ واس پسرم قبولم نکردن بااینکه دکترمم نامه داده بود گفتن بخشنامه جدید اومده

من دکترم مهناز آمالی بود سنش تقریبا بالاس وباتجربه

راضی بودم واقعا مطبش وکیل آباد بین هاشمیه وسامانیه

وبیمازستانم مهرگان بود بازم خوب بود

گفتن تنها بیمارستان خصوصیه ک سز قبول میکنه

میشه واس سلامتی مامانم یه صلوات بفرستین ❤ فداتون بشم 💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظرم برای دکتر سخت گیری نکن,,, اگه مشکلی نداشته باشی دوران بارداری چیز, سختی نداره دکترا همه هم باسوادن و اکثرا تو یک رده هستن,, فقط سعی کن پیش کسی بری ک برات وقت بزاره و سرش خیلی شلوغ نباشه 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.✌️😍

دكتر نفيسه برادران رفيعي خيلي خوبه. من دوتا زايمان داشتم اولي ادهمي دومي برادران ولي برادران با اينكه اصلا نميشناختم و نشنيده بودم حتي اسمشو ، خيلي راضي تر بودم. يه دكتر ديگه اينو بهم معرفي كرد منم اصلا نميرفتم پيشش ولي اين دكتر هي اصرار ميكرد كه يه بار حداقل برم پيش برادران. وقتي رفتم ديگه تا آخر همونجا رفتم.

2740
دكتر نفيسه برادران رفيعي خيلي خوبه. من دوتا زايمان داشتم اولي ادهمي دومي برادران ولي برادران با اينك ...

با ادهمی سزارین شدی؟؟؟  خوب نبود؟؟؟ 😶

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.✌️😍
گلم بیمارستان رضوی فقط طبیعی دیگه انجام میدم من سال ۹۴ واس پسرم قبولم نکردن بااینکه دکترمم نامه داد ...

ببخشید یعنی مهرگان بدون دلیل هم قبول میکنه سزارین کنن؟اخه الان همه جا طبیعی فقط میخوان من واقعا میترسم 😒

ببخشید یعنی مهرگان بدون دلیل هم قبول میکنه سزارین کنن؟اخه الان همه جا طبیعی فقط میخوان من واقعا میتر ...

بی دلیل بی دلیلم که نه ولی خب آسون میگیرن

البته میگم من سال ۹۴ زایمان کردم

اون موقع دکترم توبرگه ک واس بیمارستان بردم دلیل سز رو وزن بالای بچه زد درحالیکه پسرم دنیا اومد ۳۶۵۰ بود وزنش

سختم نگرفتن رسیدگی هم خوب بود وخلوت 

میشه واس سلامتی مامانم یه صلوات بفرستین ❤ فداتون بشم 💙