2737
2739
عنوان

خانم های باردار خواهشا یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 2417 بازدید | 62 پست
سلام به همگی دوستان عزیزم من تازه وارد سایت شدم 9هفته باردارم تقریبا دوهفته ای هست که لکه بینی قهوه‌ ...

نه عزیزم نگران نباش ربطی به خوابت نداره...فقط استراحت داشته باش و شیاف سیکلوژست به دستور پزشکت مصرف کن

سلام عزیزم ممنون از شما بله شکر خدا 

خدارو شكر خيلي خوشحال شدم خدا براتون حفظش كنه🙏 

علايمتون كلا ديگه خوب شد يا باز برگشت؟!

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدارو شكر خيلي خوشحال شدم خدا براتون حفظش كنه🙏  علايمتون كلا ديگه خوب شد يا باز برگشت؟!

نه برگشتن انشالله قسمت همه منتظرا بارداری سالم 

خداجونمم  به امید ت هر چی به مصلحتمه برام پیش بیاد خودمو  میسپارم به تو ❤️
نه برگشتن انشالله قسمت همه منتظرا بارداری سالم 

ميشه بپرسم چقدر طول كشيد تا برگرده علايمت

چون منم دقيقا شرايط شمارو دارم خيلي نگرانم

2742
ميشه بپرسم چقدر طول كشيد تا برگرده علايمت چون منم دقيقا شرايط شمارو دارم خيلي نگرانم

تقریبا یه هفته اینا یا سه چهار روز دقیق یادم نیست میادو میره علایم نگران نباش عزیزم اگه لکه بینی نداری جای نگرانی نیست

تقریبا یه هفته اینا یا سه چهار روز دقیق یادم نیست میادو میره علایم نگران نباش عزیزم اگه لکه بینی ندا ...

مرسي كه جواب دادي

براي منم دعا كن بچه ام رو سالم بگيرم بغلم🙏

مرسي كه جواب دادي براي منم دعا كن بچه ام رو سالم بگيرم بغلم🙏

انشالله عزیزم بسلامتی  خودتو به خدا بسپار و توکل کن بهش اگه موندنی باشه خدا سالم بهت میده انشالله 

توکل به خدا .از دیروز که دیگه خودمو باختم.تو رو خدا برام دعا کن

میفهمم واقعا منم خودمو باختم

خیلی ناراحتم خدا کمکم کنه مشکلی نباشه دارم دق میکنم

اخه براشما سنگینیش بود همچنان ولی برامن نه سنگینه نه دردناک تازه نوکشم نرم شده😭

...
2740
میفهمم واقعا منم خودمو باختم خیلی ناراحتم خدا کمکم کنه مشکلی نباشه دارم دق میکنم اخه براشما سنگینی ...

ببین گلم سنگین بودن رو هم نداشتم به خدا به این چیزها نیست بیخیال این فکرهای الکی باش تا زمانی که خدایی نکرده خونریزی نداشته باشی اصلا و ابدا بد به دلت راه نده.مطمئن باش نی نیت سالمه و در حال رشده.من از اون اوائل بارداری کلا همه علائم قطع شد و تا آخر هم اصلا نداشتم...لذت ببر از این روزها که بعدا پشیمون میشی که چرا این کارو با خودم کردم😘

ببین گلم سنگین بودن رو هم نداشتم به خدا به این چیزها نیست بیخیال این فکرهای الکی باش تا زمانی که خدا ...

چقدر خوب توضیح میدی، مرسی ازت، من خیلی سعی میکنم خودمو کنترل کنم یعنی به معنای واقعی کلمه زور میزنمااا که خودمو کنترل کنم ولی عذاب وجدانی که به خاطر اون بالااورذنه زوری بهم دست داده کاملا ازارم میده همش فکر میکنم به زور بالا اوردم و فشار اومد خدای ناکرده زبونم لال

...
چقدر خوب توضیح میدی، مرسی ازت، من خیلی سعی میکنم خودمو کنترل کنم یعنی به معنای واقعی کلمه زور میزنما ...

وا عزیزم این چه حرفیه.خانمهایی هستن کل ۹ ماه رو بالا میارن اونا چطور باید فکر کنن.اگه قرار باشه مثل شما فکر کنن که واویلاست 

وا عزیزم این چه حرفیه.خانمهایی هستن کل ۹ ماه رو بالا میارن اونا چطور باید فکر کنن.اگه قرار باشه مثل ...

اخه من دیدم حالم بده بالاهم نمیاد مجبور شدم انگشتمو تح حلقم فرو بردم تا بالا اوردم راحت شدم، یعنی به زور بالا اوردم این رفت روی مخم چون بعدش تو نت خوندم خوب نیست اینطوری بالا اوردن البته دوستام گفتن اونا هم همینطوری بالا میاوردن یعنی با تحریک گلو، و الحمدلله اتفاقی هم براشون نیوفتاده ولی اونا گفتن از سه ماه به بعد اینکار رو کردن، اما من هشت هفتگی این کار رو کردم میگم نکنه زیر سه ماه خطر داشته باشه، لامصب هم که بلافاصله بعدش درد سینه رفت اصلا شوکه شدم

ولی یه چیزی میگم من یکی یه دونه ببین مظر شما چیه، اخه زیونم لال زبونم لال استغفرالله اگر استفراغ زوری مشکلی پیش اورده باشه ایا همون لحظه سر ثانیه علایم قطع میشه؟؟ خب یکی دو روز حداقل طول نمیکشه؟  پس نکنه مثلا انقباض عضلات برای تهوع بعدش به حالت شُلی ایجاد کرده باشه توی عضلات و سینه هم به خاطر اون شل شده

فکر میکنم دارم دیوونه میشم از بس فکر کردم و از بس نگران شدم

قشنگ مخم قاطی کرده نصفه شبی از شدت فشار استرس دارم فلسفه میبافم، خدا میدونه چه فشار روانی ای رو دارم تحمل میکنم از غصه از اون روز 

...
اخه من دیدم حالم بده بالاهم نمیاد مجبور شدم انگشتمو تح حلقم فرو بردم تا بالا اوردم راحت شدم، یعنی به ...

ببین عزیزم این حرفها رو منی که سابقه ۴ بار سقط رو داشتم بهت میگم پس دیگه باید برات فصل الخطاب باشه اوکی عزیزم....اگر شما خدایی نکرده به خونریزی افتادید اونم زیاد نه لکه و اینجور چیزها  باید نگران باشی...من دو بار از سقط هام رو تو استراحت مطلق بودم که به خونریزی افتادم.پس دیگه شک به دلت ننداز که با یه عوق زدن بچه چیزیش شده باشه.اما خدا رو شکر دو تا بچه ای که الان دارم سرکار هم می رفتم حتی یه بار هم تصادف کردم اونم زمانی که خودم راننده بودم و می بینی که الان ماشاالله بزرگ شدن ..پس بیخودی این روزها رو به کام خودت تلخ نکن.حتما از حال و احوالت منو بی خبر نذار.هر سوالی داشتی در خدمتم.

ببین عزیزم این حرفها رو منی که سابقه ۴ بار سقط رو داشتم بهت میگم پس دیگه باید برات فصل الخطاب باشه ا ...

خیلی دل مهربانی به شما داده خدا، انشالله بهره مند بشین ازش همیشه، از دیشب یکمی اویزون که میکنم حالت سینه ها رو دست به نوکشون میزنم خیلییییی جزیی خیلی جزیی حساسیت حس میکنم ولی دیگه نوکشون رفته تو و نرمه و اون حالت گرفتگی و حساسیت کلی شون رفته و هیچ علایم دیگه ای ندارم، منم سفط داشتم همون باعث این ترس و استرس شده  حالا این عق هم رفت رو مخ ما ول کن نیس، اما متشکرم که توضیح دادی و باعث کم شدن استرس شدی حتی یه سر سوزن هم استرس ادم کم بشه غنیمته، چون دوبار سونو رفتم دیگه دکترم فکر نمیکنم اجازه بده، ادمی هم نیستم که دل سر خود رفتن رو داشته باشم میبینی که با یه بار بالا اوردن اینطوری دچار استرس شدم شما فکر کن سرخود برم سونو دیگه استرس و اضطراب احتمالی اونم لابد میگیرم، دوس دارم سینه ها تا اخر بارداری از درد و حساسیت به خود میپیچید تا عوضش خیالم راحت میبود، باید منتظر باشم سه هفته خدا کمکم کنه سکته نکنم، میخوام از دکتر خواهش کنم حداقل نوبت ان تی را بیاره اول هفته یازده تا حداقل یه چند روز زودتر بتونم برم تا دیوانه نشدم و سکته نکردم

...
خیلی دل مهربانی به شما داده خدا، انشالله بهره مند بشین ازش همیشه، از دیشب یکمی اویزون که میکنم حالت ...

فدات عزیزم شما لطف داری..‌.اما بهت قول میدم که نی نیت خوبه خوبه..مراقب خودت باش و نی نیمونو کم اذیت کن با این فکر و خیالای عجیب و غریب😘

2706