2737
2734
عنوان

لطفا" راهنمایی کنید

532 بازدید | 6 پست
من این ماه برای بارداری اقدام کردم ولی کیت تخمک گذاری اصلا" مثبت نشد. آیا کسی بوده که یک ماه تخمک گذاری نداشته ولی ماه بعدش داشته؟ یعنی ممکنه من ماه بعد تخمک گذاری داشته باشم؟
مهتا جون بعضی از انواع مارکهای کیت خوب نسیتند.حتی ممکنه تقلبی باشند.منم 2 ماه پیش ار کیتی استفاده کردم که اصلا مثبت نشد.ولی چون دمای بدنم بالا رفت.میدونم که تخمک گذاری انجام شده بود.من الان از مارک exacto استفاده میکنم.یه کم گرونه.32000 تومن.ولی کارش درسته.از داروخانه ستاره پل مدیریت بگیر .
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهتا جان چرا از تغیرات بدن خودت استفاده نمیکنی .اگه همین جا یا تو گوگل سرچ کنی کلی اطلاعات میگیری. به نظر من تغیرات بدن میتونه خیلی مفید باشه مثل تغیر ترشحات یا تغیر دمای بده یا یک درد خفیف زیر دل وبهت است از روز 10 تا 20 سیکلت یک شب در میون نزدیکی داشته باشی در ضمن بستگی به روزههای سیکلت هم داره.
2731