2733
2734
عنوان

در مورد مراحل ivf بیمارستان شریعتی خبر دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 33031 بازدید | 1208 پست
من این ماه رفتم تو سیکل دوباره همون آرش دیروزم برام دوتا جنینی که فریز داشتم انتقال دادن دعا کن ن ...

ای وای سلام به روی ماهت 

چه خبرا ؟؟؟؟

من خیلی کم میام نی نی سایت ولی خیلی به یادتون بودم 

چه خبر؟

ای وای سلام به روی ماهت  چه خبرا ؟؟؟؟ من خیلی کم میام نی نی سایت ولی خیلی به یادتون بودم  ...

فدات شم

منم خیلی یادت بودم

چهارشنبه انتقال دادم دوتا جنین

تا امشب هیچ علامتی نداشتم

الان دو ساعته یه کم زیر دلم درد ریز ریز داره

میگیره ول میکنه

خدا کنه از علائم لانه گزینی باشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فدات شم منم خیلی یادت بودم چهارشنبه انتقال دادم دوتا جنین تا امشب هیچ علامتی نداشتم الان دو ساعت ...

ای جانم به سلامتی 

کی آزمایش داری؟ 

خیلی مراقب خودت باش ان شاالله می چسبن به دلت فقط بی خبرم نذار

سلام دوستان. 

ان شاءالله همه ی اونایی که منتظرن هرچه زودتر طعم شیرین مادر شدن و بچشن.هرکس هم مامان شده خدا بچشو براش حفظ کنه.

من برای بچه اولم دوسال منتظر بودم ؛آی یو آی کردم که منفی شد و ماه بعدش به خواست خدا طبیعی باردار شدم.

شوهرم اسپرمش ضعیف بود.

الان دخترم ۵ سالشه و عاشقشم

دوست دارم دومی پسر بشه.

بنظرتون ارزش داره آی وی اف کنم برای تعیین جنسیت؟

ارزش داشتن منظورم از نظر عوارض داروهاس.

گزینه های انتخابیم هم دکتر نصر و دکتر مهرنوش امیری

اگر اطلاعی ازین دکترا دارید لطفا راهنمایی کنید

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....
ای جانم به سلامتی  کی آزمایش داری؟  خیلی مراقب خودت باش ان شاالله می چسبن به دلت فقط بی ...

سارا جون لطفا جواب بدین

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....
سارا جون من الان روزی دوتا آمپول دارم الان دو روزه خیلی ب اس نم داغون شده آبکش شدم متورم هم شده ...

😁😁 فقط دعا می کنم ان شاالله بچسبن به دلت آمپولا ادامه داشته باشه🥰

ببین درکت می کنم من تا ۸ هفتگی آمپول داشتم چون روغنین واقعا درد داره ولی اولا آروم باید زده بشه و دوما بعدش حتما گرمش کن 

همراه ماساژ 

سارا جون من الان روزی دوتا آمپول دارم الان دو روزه خیلی ب اس نم داغون شده آبکش شدم متورم هم شده ...

آمپول خیلی تاثیر داره سعی کن سر ساعتش بزنی و تحملش کنی چون این دردا میگدره و بعدش انقدر شیرین میشه که نگو و نپرس

آمپول خیلی تاثیر داره سعی کن سر ساعتش بزنی و تحملش کنی چون این دردا میگدره و بعدش انقدر شیرین میشه ک ...

تا امروز که یه خانوم میومد تو خونه برام میزد که خیلی بیرون نرم

از فردا میرم درمانگاه سر کوچه میزنم

فقط من دیشب دیدم جای آمپول باد کرده

یه کیسه آبجوش گذاشتم زیر باسنم

حواسم بود که به کمرم نخوره

ولی بعد یکساعت یه دلدردی گرفتم

دیگه کیسه آبجوش نذاشتم

امروز که خانومه اومد آمپول بزنه گفت اشتباه کردی نباید کیسه میزاشتی چون نزدیک رحم هست به هر حال

خلاصه از صبح حالم گرفتس میگم نکنه با همون دلدرده سقط شده که چسبیده بوده

نه بابا اگر قرار باشه با یه کیسه اب گرم سقط بشه که نمیشه 

عزیزم کمر و ... به معده هم نزدیکن اگر این طوره 

نه نگران نباش روی خود جای آمپول رو گرم کن و ماساژ بده 

من قشنگ تشک برقی میذاشتم !!!! البته فقط روی جای آمپول 

بعدم سعی کن تحمل کنی چیز خیلی سختی نیست میگذره 

من شوهرم میزد اونم با کلی استرس 

نه بابا اگر قرار باشه با یه کیسه اب گرم سقط بشه که نمیشه  عزیزم کمر و ... به معده هم نزدیکن اگ ...

من شوهرم بلد نیست جرات نمیکنه

میگه برو همون درمانگاه برات بزنه خیالمون راحتتره😂

2706