2733
2734
عنوان

سرویس سی پارچه چینی شامل چیا میشه

1641 بازدید | 14 پست

بچه ها جون سرویسهای سی پارچه چینی شامل چه چیزهایی اند مثلا 6 دست برنج خوری و 6 دست خورش خوری و 6 دست میوه خوری و کاسه و؟؟ اینا 24 عدد میشه 6 تای دیگه چیان؟

در حال ساختن نسخه بهتری از خودم هستم.

12 تا برنج خوری هست اغلب

بعضی چینی ها نمکدان یا فنجان و نعلبکی دارن روش.فرق داره

میرخان: شایدهم مکرزنان؟؟                روشنک:خرد تا به زنان برسد نامش مکر میشود!!نه؟؟.....و مکر تا به مردان برسد نام عقل میگیرد!!!   میرخان:قصه هایی هم هست درمورد زنان بدکاره!!  روشنک:که نتیجه مردان بدکاره اند...!!!                 شب هزار و یکم"بهرام بیضایی"

فنجون

آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

12 تا برنج خوری هست اغلب بعضی چینی ها نمکدان یا فنجان و نعلبکی دارن روش.فرق داره

اون سرویس دوازده نفر است فرق داره سی پارچه فک نکنم 12 تا برنج خوری داشته باشه

2731
اون سرویس دوازده نفر است فرق داره سی پارچه فک نکنم 12 تا برنج خوری داشته باشه

من سرویس 12 نفره خریدم 18 تا برنج خوری داشت.

میرخان: شایدهم مکرزنان؟؟                روشنک:خرد تا به زنان برسد نامش مکر میشود!!نه؟؟.....و مکر تا به مردان برسد نام عقل میگیرد!!!   میرخان:قصه هایی هم هست درمورد زنان بدکاره!!  روشنک:که نتیجه مردان بدکاره اند...!!!                 شب هزار و یکم"بهرام بیضایی"

6تا برنج خوری و 6تا خورشت خوری و 6 تا کاسه و6تا میوه خوری و 2تا نمک پاش و یک دیس من 27 پارچه خریدم اینارو داشت. 

30 پارچه میتونه 6تا فنجون علاوه بر اونایی خودت گفتی داشته باشه 

مطمئنی پارچ و طرف سوپ بزرگ نداره؟

بستگی داره ب مارکا....بعضیا دیس و کاسه ی سوپ حساب میکنن بعضیا فنجون

اون مارکی ک میخوای رو سرچ کن اطلاعاتش میاد کامل

آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 
2738
6تا برنج خوری و 6تا خورشت خوری و 6 تا کاسه و6تا میوه خوری و 2تا نمک پاش و یک دیس من 27 پارچه خریدم ا ...

از این کاسه ماست خوریا نداشت؟

اون کاسه که نوشتم منظورم ماست خوریه. چینی زرین بود

مبارک باشه😊

https://aramis.me/17-/1031-سرویس30پارچه-گل-برجسته-کد120.html

قشنگه یا نه؟ من دکورم  تو یه حادثه بیشتر دکوریاش شکست میخوام به جای دکوری بخرم اصلا هم فعلا پول ندارم این قیمتش مناسبه دکوری هر یه پارچش صد و پنجاه به بالاس

قشنگه یا نه؟ من دکورم  تو یه حادثه بیشتر دکوریاش شکست میخوام به جای دکوری بخرم اصلا هم فعلا پول ...

استارتر خودت میدونی گلم...خونه و سلیقه ی خودته ولی من خوشمم ازشون نیومد ولی من آدم خدش سلیقه ای نیستم گوش نکن😊

2706