2737
2734
عنوان

آدم به دورویی مادرشوهر من پیدا نمیشه.فقط بیاین ببینین چی شده

| مشاهده متن کامل بحث + 31594 بازدید | 191 پست
به نظر من هر چی هم که از لحاظ اقتصادی آدم در فشار باشه نباید با مادرشوهر یه جا زندگی کنه

آفریننننننننن عالی بود پرفکت طلا بر دهانتتتت👌👌👌👌👌👌👌

اومدن تو قشنگ ترین مزد صبوریه

منو بگی اصلا ضربان قلبم رفت رو هزار

زدم به سیم اخر گفتم مگه خود شما نگفتی زنش بهم بی محلی کرد و سبکم کرد و دیگه به دایی اینا محل نزارین؟

گفت تو چه بی حیا و بی چاک و بسته دهنت😖

من اون زمان یه چی گفتم حالا هم میخوام برم خونشون بتو چه؟

منم گفتم خوب پس چرا مارو شیر میکردی علیهش؟

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا من موندم چرا شما جواب دادی شوهرت اونجا نبوده مگه چرا شما رفتی دنبال مادرش ؟

هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻
2731
منم دیدم مادرشوهرایی کع پیزی ک سر دخترشون اومده سر عروس خالی میکنن😒

قبول ندارم حرفتونو.ما دوتا خواهریم که ازدواج کردیم و تقریبا هیچ کاری برامون نکردن طرف شوهرامون ولی مامانم برای عروسش بهترین چیزا رو خرید وهمه کار براش کرد.میگه نمی خوام دو روز دیگه عقده بشه براش

من اگه خواهر شوهر بشم دلم میخواد عروسمون خوشبخت ترین و دلبر ترین و خوشتیپ ترین باشه همه پولای داداشم ...

سلام حالت چونه

عاشقم بمون همیشه$باورم همیشگی شه$فرق بودو نبودت $فرق مرگو زندگی شه
2740
قبول ندارم حرفتونو.ما دوتا خواهریم که ازدواج کردیم و تقریبا هیچ کاری برامون نکردن طرف شوهرامون ولی م ...

عزيزم عين مادر من

نيازارم ز خود هرگز دلي را كه مي ترسم در آن جاي تو باشد
منو بگی اصلا ضربان قلبم رفت رو هزار زدم به سیم اخر گفتم مگه خود شما نگفتی زنش بهم بی محلی کرد و سبک ...

خب تو چی گفتی؟؟؟

میگفتی پس از این به بعد قبلش به ما اعلام کنید که اجازه داریم بریم یا نه؟؟؟

قبول ندارم حرفتونو.ما دوتا خواهریم که ازدواج کردیم و تقریبا هیچ کاری برامون نکردن طرف شوهرامون ولی م ...

یاخدا تومنی؟ یامن توام گریم گرفت یاد خودم انداختی😢😣

دوستای گلم من زیبا خفته ام نه زیبا ی خفته  🍁🌺🍁🌺 وقتی میخواستم عضو شم دوس داشتم یه شخصیت کارتونی باشه زدم سیندرلا .جودی .سفیدبرفی.و..نشد که نشد زدم زیبای خفته بازم نشد آخرش ی رو برداشتم نوشتم زیبا خفته اومد!!!هرچند چن سالی بود جسته گریخته میخوندمتون ولی همیشه نبودم نمیدونستم کسی که قبلا زده زیبای خفته چه شخصیتی داره یا از قضیه خاله سوسکه خبر نداشتم الانم هرکارکردم نمیتونم تغیر بدم اسممو 😕اگه دوس داشتین منو🏵 نگار 🏵صداکنین  

گفت ما کلا از عروس شانس نیاوردیم نه اون یکی که برا داداشم گرفتیم نه عروسای دورو برمون(منظورش من بودم)

گفتم وا چقدر حرفاتو عوض میکنی؟

گفت اصلا میخوام برم خونه داداشم بتوچه

منن گفتم تو هر سال همینی.فقط رنبال یجایی هستی که بری خونش

برات مهم نیس باهات چه برخوردی دارن

خواهرشوهرم از اونور پرید وسط گفت 

مامان من دل بزرگواری داره و هر چی بوده بین خودشدن بوده

شما اتیش بیار معرکه نشو

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!
2706