2737
2734

سلام...سال نوتون مبارک

من 29 اسفندظهر دردم گرفتم تا 6 غروب ...بدون خونریزی ..بعدقطع شد و دوباره 10 شب شروع شد و 2 تا 4 صبح به اوج رسید ومتاسفانه سقط شد....

به اندازه 3 انگشت بود...الان دوروز گذشته کمی درد پریودی دارم..گاهیم زیاد...البته خونریزیم زیاده...البته نه شدید...

کسی میدونه کی باید برم سونو؟..راهی است کارم به کورتاژ نکشه

البته یک هفته بود که لکه بینی قهوه ایی داشتم و چند روز آخر رگه های خشک خونی بود...و یا روز قبل از دردم خونریزی ....

بعداز یک سال و نیم شده بود

راستی میتونم 1ماه تا 2ماه دیگه شروع کنم....آیا موفقیت آمیزه ؟دکترا که میگن 4 ماه دیگه

البته یک هفته بود که لکه بینی قهوه ایی داشتم و چند روز آخر رگه های خشک خونی بود...و یا روز قبل از در ...

عزیزم منم چند روز قبلش لکه بیني داشتم بعد افتادم به خونریزی ساعت هفت صبح سقط شد تا ده روز خونریزی داشتم و قطع شد چیزای گرم بخور تا اگه چیزی هست دفع بشه بعدش هم برو سونو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
البته یک هفته بود که لکه بینی قهوه ایی داشتم و چند روز آخر رگه های خشک خونی بود...و یا روز قبل از در ...

اگه نی نی خودش بیفته تا چهار تا شش ماه بعضا تا یکسال نباید بچه داربشی اما اگه با شیاف بیفته فقط دوماه فاصله میدن

منم دقیقا ۸ هفته اینجوری شد قلبش ایست کرد😢 خیلی درد کشیدم از اولش لکه بینی داشتم...۳ ماه خوبه میتونی اقدام کنی من ۴ ماه شده ولی قندم رفته بالا بعد سقط باید کنترلش کنم بعد اقدام کنم نگران نباش...واسه سونو اگه فکر میکنی که خودش سقط شده و دیدیش احتمالا کامل دفع شده تا میتونی راه برو و از پله ها بالا و پایین برو ...من بعدش عفونت شدید گرفتم چون ۱ ماه توی رحمم از بین رفته بود و من نفهمیدم والی یه سونو واژینال بری الان بد نیست خیالت راحت میشه

2738
چرا میخوای سقط کنی ؟من نفهمیدم

من نمیخواستم از دستش بدم...خودش سقط شد ...من منتظرش بودم که بیاد...خیلیا رو دیده بودم که خونریزی داشتن ولی بچه مونده بود...من تا قبل از دردم امیدوار بودم...ولی نشد متاسفانه

من نمیخواستم از دستش بدم...خودش سقط شد ...من منتظرش بودم که بیاد...خیلیا رو دیده بودم که خونریزی داش ...

شیاف نمیزاشتی?

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   

ممنون ازنطراتون.....ظاهرا برای من قلب نداشت ..7 هفته که رفتم سونو بدون قلب بود...و یک هفته بعدش سقط شد..

دوست دارم یک ماه بعد اقدام کنم...چون من فولیکول غالب نداشتم..و درمان نازایی کردم و نشدم

بعد که درمان و ول کردم باردار شدم...دندانپزشکی رفته بودم و عکس رادیولوژی دندان گرفته بودم در عین  بی خبری از بارداریم...آیا از اونه؟؟

2706