2752
2734
عنوان

افسردگی سالمندان

844 بازدید | 6 پست
سلام مادر پیری دارم دائما حالت دل تنگی وافسردگی شدید دارد وهمیشه میگه الان می میرم بیاین پیشم پیش هردکتری هم رفته وهر نوع دارویی خورده چه شیمیایی وگیاهی فایده ای نداشته چیکار کنیم خیلی عذاب میکشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

افسردگی سالمندان یکی از ناراحت کننده‌ترین مسائلی است که با نشانه‌های مختلف و گاها شدید همراه می‌شود و تنش و فشار روانی را جایگزین سلامت روان و آرامش در دوران سالمندی می‌کند. سالمندان ریشه‌های یک خانواده هستند و به دلیل سن و شرایطشان باید مورد توجه خاص اعضای خانواده قرار بگیرند. سالمندان به دلایلی همچون تنهایی، از دست دادن سلامت جسمی، انزوای اجتماعی، احساس ناکارآمدی و ترس از مرگ مستعد افسردگی هستند. افسردگی در سالمندان شایع است ولی طبیعی نیست و باید مورد درمان قرار گیرد. افسردگی در افراد مسن پیامد‌های زیادی را برای آنان به همراه خواهد داشت که از جمله مهمترین آن‌ها می‌توان به تشدید بیماری‌های جسمانی و تغییر شخصیت و خلق و خو اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه افسردگی کلیک کنید.

منبع: افسردگی سالمندان | علل و درمان افسردگی در دوران سالمندان