2737
2739
عنوان

تو رو خدا کمک کنید شماره یه مشاور ترک اعتیاد می خوام دیگه خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 18599 بازدید | 92 پست
تنهایی نمیتونی باید از خانواده هاتون کمک بگیری
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
الهه جون خوب بمیره بهتر اتفاق خوبی که افتاده نه اتفاق بدی...........چون بلاخره خودش رو فقط بدبخت کرد ه نه ادمای بیگناه رو....(دور از جون شوهر یاسی البته)
خانومای گل... کاشت ناخن انجام میدم اموزش هم میدم درصورت تمایل میل بزنید.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین یاسی جون شما نیازه کلاس بری برای این مشکل همسرت وباادمایی که کلی اطلاعات دارن دراین رابطه اشنا بشی یه ادم عادی نمیتونه کمک تخصصی بهت کنه
2728

ببین یاسی جان معتاد یه بیماره که علاوه بر خودش به اطرافیانش هم اسیب میرسونه اما غیر عمد.......پس این بیمار نیاز به یه پرستار خوب داری اینکه میگی ترک میکنه ودوباره میره سمت مواد بخاطر مساعد نبودن اون بستری هست که بعد ترکش باید باشه
2740
همسرمن به یه نوع کپسول گیاهی که توش مواد بود معتاد شده بود به خدارسیدم تاترک کرد مراکز ترک اعتیاد-مشاوره-دارو-قرص ...تابالاخره یه کمپ معرفی کردن و20روز اونجا موند وخوب شدالان 4ساله پاکه...البته خودش ازم خواسته بود کمکش کنم میگفت خسته شده....باید اول با شوهرت صحبت کنی بره ازمایش بده
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
عزیزم
ببین ریشه اعتیادش در چه مشکلیه
مثلا توی کودکیش مشکل داشته ؟
افسرده است؟

اول ریشه مشکلو حل کن و اعتیادشم بعد
با دوستانی که میگن توبه گرگ مرگه مخالفم
چرا اینا رو میگین . آخه اون کسی هم که معتاد میشه مثل ما آدمه چرا اول ریشه یابی نکنه
صحبت نمیخواد بکنی باهاش بی فایده س ولی تا میتونی خسته ش کن نذار همه چیز براش براحتی مهیا باشه
لایک بهار منم مخالفم که بگن توبه گرگ مرگه همه ماادمای عادی هم ممکنه به یه چیزی اعتیاد داشته باشیم اماچون اون چیزمواد نیست کسی متوجه اعتیادمون نمیشه
منم دقیقا همین کارو کردم واقعا شرایط رو براش سخت کردم حتی یه روز برادربزرگمو که باهاش رودربایستی داشت اوردم خونه جلوی اون گفتم میخوام طلاق بگیرم ....بنظرم باید از یکی که توخونوادتون ازش حساب میبره کمک بگیری
2706