2737
2739
عنوان

تو رو خدا کمک کنید شماره یه مشاور ترک اعتیاد می خوام دیگه خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 18594 بازدید | 92 پست
پس هنوز خسته نشده وگرنه خودش میامد واعتراف میکرد وازت کمک میخواست...بهش بگو بره ازمایش بده تابهش ثابت بشه وبه خودت
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یاسی جون فقط باید خوش خسته بشه وترک کنه برای اینکه زودتر خسته بشه هم نیازه روش فشار باشه به نظر من خونه راهش نده براش غذا درست نکن خسته ش کن
خانومای گل... کاشت ناخن انجام میدم اموزش هم میدم درصورت تمایل میل بزنید.......
باایده موافقم باید شرایط زندگی براش سخت بشه بیرونش کن تایه فکراساسی بکنه
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
2740
فقط بفرستش کمپ تا ترک کنه مشاوره بدردش نمیخوره یه کمپ خوب پیدا کن ولازمه که خودت هم کلاس بری کلاس نارونا چون زندگی بایه فرد معتاد عزیزم نیاز به اموزش های خاص خودش داره وگرنه کم میاری وبچه ت هم اسیب میبینه
خانومای گل... کاشت ناخن انجام میدم اموزش هم میدم درصورت تمایل میل بزنید.......
ای بابا کسی که به مواد اعتیاد پیدا کنه با این چیزا ترک نمیکنه ...... دیدم که میگم ......دور از جون همسر یاسی برادر جاری یکی از فامیلامون معتاد بود از خونه بیرونش کردن رفت تو کوچه خودشون کارتون خواب شد ولی ترک نکرد تا اخر مرد
2706