2737
2734

من اینجور مواقع میگم پاشو پاشو بریم بیرون ذرت مکزیکی و پیراشکی گوشت و فلافلی شبانه روزی داریم تو شهرمون 😁😁😁😁😁

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه شوهر من بود میگفت برو بخواب من یه لقمه نون و پنیر میخورم

منم درحالیکه میرفتم تو اتاق میگفتم گردو هم بخور باهاش خنگ نشی 😐😐

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
2731
اره ميدونم سمااا  حالا بايد ايندفعههه بزارم و بگممم بايد بخوري😅

اره بابا مجبورش کن بخوره

البته منم خیلی میرسم به شوهرم حالا بیچاره شوهر تورو گیر اوردم این وسط'زورم به شوهر خودم نمیرسه😂

عین ی بچه من بهش میرسم یعنی خودم دوست دارم اینجوری 

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست...
اما من ميزارم  خب گناه داره  گشنشه😄

من بیشتر شوهرم گیر میده دلم کباب میخواد ...منم وقتی خرید میکنم سینه ی مرغو تو پیاز و آبلیمو میخوابونم میزارم فریزر تو ظرف یه بار مصرف هر وقت بخواد فوری درست میکنم ...نودلم دوس داره که زود حاضر میشه ....

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))
2738
اره بابا مجبورش کن بخوره البته منم خیلی میرسم به شوهرم حالا بیچاره شوهر تورو گیر اوردم این وسط'زورم ...

دقيقااا منم اينطوري امممم 

ي جورااايي لوس ام شده هااا

چقد خوب  اينجا ميبندن خب ١ب بعد

نه ما هستن آخه بعضی فست فودیا ...حلیم صبحانه هم دارن کارگراشون شبانه روزیه ...اصلا نمیبندن .....یه پارکی ام داریم‌وانتای سیار آشپزی میکنن و بلال کبابی و خوراک لوبیا و این چبزا ما هم‌که هله هوله خور 🤣🤣🤣🤣

اگه شوهر من بود میگفت برو بخواب من یه لقمه نون و پنیر میخورم منم درحالیکه میرفتم تو اتاق میگفتم گرد ...

خخخخخ 

هميشه ام اينطور نيس غذا بخواد 

خب الان گشنشه واقعاا

2706