2737
2739
عنوان

عیدیهاتونو چیکار میکنین؟

530 بازدید | 45 پست

شاید عجیب باشه ولی من پول عیدیو دوس ندارم..بچه بودم دوس داشتم الان بزرگ شدم دوس ندارم عیدی بگیرم..فقط نگه میدارم..الانم مال پارسالو خرج نکردم دارم..تو پاکته انگار وجود ندارن.. 😐😐

عیدیتو ، عیدی بده به کسی دیگه 😊

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا بذار جمع کنیم هنوز نگرفتیم

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2728

یادش بخیر بچگیام همه عیدیامو تا12فروردین جمع میکردم عصرش میرفتم کلشو خوراکی میخریدم برا13بدر

اخ اگه یه سال 13بدر بارون میومد و خونه میموندیم چه ضد حالی بود😰

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2738

پیتزا باهاش میخرم

اسم کاربریمو دیدی فکر بد کن😁😁بمن چه مگه من مسئول فکره تو ام😒😁😎 ***I have died everyday waiting for you... Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years... I'll love you for athousand more *** Tut elimden, beni çok sev, kimsey verme...Seveceksen, ömürlük sev, bir günlük sevme

من به خواهرم بدهکارم ۵۰۰ تومن  میدم یه کم از بدهیمو صاف کنم طفلی خواهرم هیچی نمیگه ولی خودم خجالت میکشم ازش

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2706