2733
2734
عنوان

عیدی دادن سال نو

400 بازدید | 46 پست

دوستان واسم جالب بود امشب خیلی از خانوما اومدن و از عیدی گرفتن و عیدی دادنشون گفتن عزیزان جان آخه هر کس یه رسمی داره چرا بعضیا غصه میخورن شوهرم بهم عیدی نداد مادرشوهر عیدی ندا خدا شاهده من نه از شوهرم عیدی گرفتم نه از مادرش اصلا هم توقع ندارم دلیلی نداره عیدی بدن من ۴ ساله عروسشم سال اول طلا داد دلیل نمیشه دوباره عیدی بده تورو خدا توقعاتتونو کم کنین از اطرافیانتون تا راحت بتنین زندگی کنین معلوم نیس چند نفد امشب بخاطر عیدی دادن یا ندادن شب قشنگشونو خراب کردن خوش باشین با خانواده با همسر با دوست اما توقعاتتونو کم کنین کسی که عیدی ۵۰۰ هزار به عروس میده معلوم نیس خوب ادمی باشه که ما بخواییم حسرتشو بخوریم حتما صد تا ایراد دیگم داره عید همتونم مبارک بهترینارو واستون میخوام واسه منم یه صلوات بفرستین انشالله مادر بشم امسال 

خدایا دو بار تو این شش ماه دل منو شکوندی اما دل مامانای منتظر دیگه رو نشکون کفر نمیگم اما اعتقادم ضعیف شد کلی باهات راز و دل کردم کلی التماست کردم کلی گریه کردم آخرش نشد یعنی اصلا نشنیدی ببخشید اما واقعا دیگه هیچی نمیگم الهی هیچ مادر ای وی افی نتیجه منفی نگیره سخته بخدا سخته 

احسنت

حس میکنم عشقت دردی که دنیامو بغل کرده ////حال و هوای من تا بر نگردی بر نمیگرده///وقتی ازم دوری دل تنگی رو قلب من آواره ////هر جا برم فکرت حتی یک شب تنهام نمیذاره////حال دلم باتو خوشه بغضت صدامو میکشه این عشقه/////هر جا که میرم مقصدی با من به دنیا آمدی این عشقه/////وقتی بهت فکر میکنم حس میکنم عطر تو رو میگیرم////حتی من از تصور اینکه به من فکر میکنی میمیرم///////وقتی ازم دوری دنیام جهنمه حس میکنم هوا کمه/////هر جا برم دورم هر جا بری دوری////غربت تمومه عالمه////وقتی ازت دورم قلبم نمیزنه این حال هر شب منه////دنیا بدون تو زندون بی دره بغضه که گریه میشه یک ذره...... 

کسی که بخواد به خاطر حرف یه سری آدم مجازی که معلوم نیست داست میگن یا از آرزوهاشون حرف میزنن، شبشو خراب کنه همون بهتر که خراب شه حقشه😐

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم شوهرم بهم عیدی نداد

میدونم اگه میگفتم درجا بهم میداد ولی برام مهم نبود

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

ای گفتی..

من اولین بار اینجا می بینم شوهر عیدی میده...

ماشالله همه ۵۰۰ تومن و ۱ تومن...

ما رسم عیدی دادن رو فقط واسه بچه های زیر ۱۸ سال و تازه عروس و دامادها رعایت میکنیم.

اونم نهایتش ۵۰ تومن.

ن ک خسیس باشیم یا نداشته باشیمااا... اصلا رسممون نیس و اگه کسی زیاد عیدی بده عجیبه و توقع بقیه بالا میره...

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2738
منم شوهرم بهم عیدی نداد میدونم اگه میگفتم درجا بهم میداد ولی برام مهم نبود

افرین انقد خرجا بالاس سایشون باشه صحیح سالم اخلاقشون خوب باشه 

خدایا دو بار تو این شش ماه دل منو شکوندی اما دل مامانای منتظر دیگه رو نشکون کفر نمیگم اما اعتقادم ضعیف شد کلی باهات راز و دل کردم کلی التماست کردم کلی گریه کردم آخرش نشد یعنی اصلا نشنیدی ببخشید اما واقعا دیگه هیچی نمیگم الهی هیچ مادر ای وی افی نتیجه منفی نگیره سخته بخدا سخته 

من شوهرم ۱۰۰تومن عیدی داد ده تومنم از دستش به زور کشیدم هرچقدر دستمو پیچوند پس بگیره نتونست😨

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
مادر شی انشالا 💐

قربونت گلم

2706