2733
2739
زن داداش هم عیدی داره ؟؟

چون داداشم ٢٥٠ داده بود گفتم زشته جلوي اونا به بقيه عيدي داديم به اون نديم

خـــــدا معجزه كــرد انسان را آفــريد ...                                         ما معجــزه كنيم انسان بمانيم!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

شوهرم 50 مادرم 50 مادر بزرگم  50 برادرم 5تومن. مادر شوهرمم 20 تومن

و اما من  به خواهرم 20 تومن به دختر خالم 20 تومن به برادر زادم 15 تومن.شوهرمم به خواهرم 30 تومن داد به برادر زادم 10 تومن به دختر خالم 10 تومن 

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن
مادرشوهرم یه چک سفید امضا..پدرشوهرم یه پنت هاوس مجهز.شوهرمم یه چمدان شمش طلا..پدر و برادرمم نمیگم می ...

خدایی من سوختم😕😂

چمدون شمش طلاتو کجا میزاری😂😂

یکی ب من عیدی بده🤗😂

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

پدر ومادر خودم فوت کردند اما پدر شوهرم 100 به من 100 به شوهرم به دو تا بچه هام نفری 50 داد ،مادر شوهرم هم نفری 100 به ما و به بچه هام نفری 20 تومن با لباس عیدی داد ،بقیه فامیل معمولا 10 تومن به بچه ها میدن ما هم همنطور البته خواهر وار و برادر شوهرم هم به بچه هام نفری 50 میدن دستشون درد نکنه فامیلای پدری شوهرم اصلا رسم عیدی ندارن ولی فامیلای مادر شوهرم زیر 50 عیدی نمیدن از بزرگ تا کوچیک ،بنده خدا پدر شوهرم هم باید متقابلا جبران کنه ،ما فقط بزرگترا عیدی میدن 

2738

به مامانم پارچه چادری+قیچی خیاطی

بابام کفش طبی

ابجیم پارچه چادری

خواهرزاده ام یه شلوار لی+10ت

عمه زاده هام یکی10 ت

اینا عیدیایی که دادیم یا قراره بدیم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

من كه بابا ندارم 

خدا همه باباهاي از دنيارفته رو رحمت كنه 

تمها داداشم 300

مادرم هنوز نداده چن روز ديگه ميده

برا خاهرم لباس خريدم ويه مانتو خاص براش دوختم 

شوهرم كه توعقديم علاوه بر خريداي لباس . لوازم ارايش  400

با عموهام و پسرعموهام كه نزديك 13نفرن قطع رابطه ايم كاملا 

خاله هامم همه راه دورن فقط تلفني تبريك ميگيم 

البته گفتن برا خريد جهازم پول ميريزن كه چشم اب نميخوره 

يه چيزي گفتن 

به خدا عیدی مال بچه هاس

این چیزا چیه رسم میکنین 😐

من برا برادرزاده هامو پسرجاریم اسباب بازی خریدم همین وبس

حس ششم هیچ زنی اشتباه نمیگه، پس اگه فکر میکنی حِست اشتباهه، بدون که سخت در اشتباهی

منم پدرشوهرم ۱ تومن به من و ۱۰۰ به دخترم و ۱ تومن به شوهرم داد...مامانم به منو شوهرم و دخترم نفری ۱۰۰ داد خواهرشوهرام نفری ۱۰۰ به دخترم دادن فامیل هم که فعلا کسی نیومده تا ببینیم چی میشه

برای سلامتی شوهرم و دخترم صلوات
خدایی من سوختم😕😂 چمدون شمش طلاتو کجا میزاری😂😂 یکی ب من عیدی بده🤗😂

باشه عزیزم چمدون و شمشا برای تو نیازی ندارم🤢😳

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
2706