2733
2734

سلام دوستان

برای درمان عفونت در بارداری چه راهکار هایی دارین؟ 

به نظرتون روش های سنتی جواب میدن و ضرری برای جنین ندارد؟ مثل شست و شو با محلول سرکه یا جوش شیرین و عنبر نسارا

لطفا کمک کنین

😇میشه برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستی لطفا؟ 😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط و فقط دارو بخور عفونت بدترین چیزه و باید درمان بشه پشت گوش ننداز. روش سنتی هم بنداز دور

فندق جان باورت مبشه من بدکترم گفتم عفونت قارچی دارم بهم هیچی ندادمحلم نکرد

😭😭😭

من همسشه درگیرقارچم 

ببین همینکه لباس زیرنمیپوشم خوبم ولی بپوشم دیگه تمام 

وخدایی که بشدت کافیست
2731
خواهشا عفونت رو تو بارداری جدی بگیرید اگه دکترتون محل نمیده برین یه دکتر دیگه

به دوتاگفتم هیچکدوم ندادن گفتن همه دارن اینمقداروبنظرخودم زیاده 

حالامجبورم وایسم تابعدعیدبزم یکی ریگه بزوربگم داروبده

وخدایی که بشدت کافیست
به دوتاگفتم هیچکدوم ندادن گفتن همه دارن اینمقداروبنظرخودم زیاده  حالامجبورم وایسم تابعدعیدبزم ...

تو خونه لباس زیر نپوش وقتی هم میری بیرون لباس زیرت اتو کن حتما. واسه شستشو تو حموم هم از صابون بچه استفاده کن

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

خب الان زیر سه ماهی شاید واسه همین دارو نمیدن ماهت بره بالا دارو میده من اوایل عفونت ادراری داشتم الان ماهم بالا رفته عفونت واژینال گرفتم شیاف و قرص واژینال و قرص لاکتوفم داده ولی واقعا موثره

در دلم بنشسته ای بیرون میا ❤
2738
خب الان زیر سه ماهی شاید واسه همین دارو نمیدن ماهت بره بالا دارو میده من اوایل عفونت ادراری داشتم ال ...

عزیزم علائمت چیه؟ من جدیدا همه ش احساس خیسی میکنم ولی بی رنگه هیچ علامت خاص دیگه ای ندارم

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
خب الان زیر سه ماهی شاید واسه همین دارو نمیدن ماهت بره بالا دارو میده من اوایل عفونت ادراری داشتم ال ...

منم بداروزودجواب میدم ولی ندادکه حتی موضعی بمالم یکم اروم بشم

وخدایی که بشدت کافیست