2733
2739

سلام هر وقت تاپیکای خیانت رو میخوندم تو دلم از شوهرم مطمئن بودم ولی دیشب بهش شک کردم و الان نمیدونم باید چیکارکنم

ببخشید کع طولانیه

شوهرمو دوست دارم  و نمیخوام کاری کنم که زندگیم خراب شه

چند وقته بهش شک کرده بودم و تو دعوا و بحثایی که داشتیم تهدید میکرد که زن زیاده و میرم با اونا و ...

که باعث شد حساس بشم بهش

یبارم گفت ی خانم عربی که خیلی هم خوشتیپ و خوشکله هر روز به بهونه دارو میاد داروخانه و چراغ سبز بهم نشون میده شوهرم تو داروخانه ست

زندگی زیبا شد، درست از همان زمانی که تو تمام زندگیمان شدی

چند روزه تل گرام نصب کرده یکی دوبار که درموردش صحبت کردم دیدم هووول میشه

پریشب با یکی از همکارای خانمش جلوی خودم صحبت میکرد انقد صمیمی بود باهاش به شوخی بهش گفت شوهرداری چطوره؟

میخواست درمورد من صحبت کنه گفت مادر بچه ها

خیلی بهم برخورد و باهاش بحث کردم گفتم ادم باید حدودی تو شوخی کردن داشته باشه تو متاهلی و از این حرفا

بعد همون شب خیلی گوشی دستش بود رفت دستشویی دیدم تو تلگ رام با کسی که اسمش سمیر ذخیره شده بود چت کرده و هیستوریشو پاک کرده عکسای پروفایل سمیرو چک کردم بیشترشون عکسایی بود که ی دختر رو پروفایلش میزاره و عکساش اکثرشون نوشته عربی داشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجوری ک تو تعریف کردی وضعش نرمال نیس تا دیر نشده گوشیشو خودشو خورد کن بعد بشین پای سفره هفت سین با دل خنک

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
2728

دیشب بیرون بودیم تا اومدیم خونه ساعت دو بود اومد بالا باز به بهانه قفل کردن در رفت پایین و اومدنش طول کشید تعجب کردم ولی چیزی نگفتم شب که خوابید گوشیشو چک کردم دیدم همون ساعت 2 که رفت پایین با ی شماره ذخیره نشده تماس گرفته شماره رو ذخیره کردم و دیدم همون سمیره

امروز که چک کردم دیدم تماس دیشبشو پاک کرده حتما ی چیزی هست که پاکش کرده

حالا نمیدونم چه کنم که اثبات شه

از صبح خواستم با شماره تماس بگیریم ولی میترسم ی زن جواب بده و کل عیدم خراب شه

شما بگین چه کنم که با دست پر ثابت کنم

2738
2706