2737
2734
عنوان

ی لحظه میاید😢😢😢

272 بازدید | 33 پست

دعوام نکنید شب عیدی

سرزنش هم نکنید فقط راهنمایی لازم دارم😭

من ۱ماه و نیم زایمان کردم..

بعد زایمان بچم ۳ روزnicuبستری شد و خیلی روزای سختی رو سپری کردم

فقط خوراکم گریه بود😥بخاطر ی رفلاکس ساده

بعد سه روز هر سینه ام شده بود اندازه ی کله ام و بچه رو اوردیم خونه اما بلد نبودم شیرش بدم و کلا سنه هام چون نوکش توووو بود خیلی سینه ام و نگرفت😐😐😐هر کاری بگید کردم با سرنگ شیردوش

خلاصه شیرم و میدوشیدم و بهش میدادم که بعد ۱۲ روز خسته شدم و بیخیال شدم و بهش شیر خشک دادم...و قصیه ی سینه نگرفتن هم بدتر گوشه گیرم کرده بوود🙁

بعد۱۲ روز مامانم که ط بالای ماست برای کمک ب من شبا بچه رو ی شب در میون نگه میداره...ی وقتایی ۲ شب ...

احساس خیلی بدی دارم

حس میکنم مادر خوبی نیستم...که نمیتونم بی خوابی ها رو تحمل کنم و پیش خودم نگهش دارم...احساس ضعف دارم...

همش دوست دارم از خودم فرار کنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نه عزیزم منم تا 40 روز مامانمو گفتم اومد پیشم شبا دخترمو نگه میداشت تا من بخوابم اصلا ناراحت نباش کم کم ریتم خوابه بچه درست میشه خودت دیگه نگهش میداری

تورو دیدم خدا خندید من از عشقه تو حظ کردم با تو من کل دنیارو تو یک لحظه عوض کردم😍😍😍
2738

ربطی نداره. تازه زایمان کردی و نه ماه بارداری داشتی. اشکالی نداره خسته ای. وقت هست واسه مادری کردن.

خدا رو شکر کن که همچین مادری داری و دستشو ببوس بابت محبتی که بهت داره.

کم کم خستگیت در میره و بچه تو خودت نگه میداری غصه نخور.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

عزیزم ناراحت نباش.منم دختر اولم شیرخشکی بود و اتفاقآ خیلی هم آروم ولی مامانم چون نوه اولش بود و ذوق داشت گاهی میبردش شبا خونشون درعوض دختر دوم و پسرم حتی یه ساعتم پیش کسی نمیموندن😅

💑=👧👧🧒

عزیزم خدا را شکر کن‌ مامانت هست ...چند وقت دیگه همه چی راحتر میشه...یقینا بهتر مامان دنیا هستی ...همه خسته میشن ...به خوبی های بودن مادرت فکر کن ...من از الان ناراحتم بعد سه ماه که مامانم برگرده چکار کنم فقط یه ماه و نیم‌میشه بچه ...دست تنها تو غربت سخته واقعا 

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد
2706