2737
2734
عنوان

کی بیداره ؟ چرا بیداری 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 77 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عصابم خورده امروز مثلا شوهرم و مادرش برام عیدی آوردن.

قبلش دعوامون شده بود.. اصلا منو تحویل نگرفت

یبند واسه مامانش میوه بده دسشو بگیر محبت کن.. اصلا منو ندید. مادرشم تو ماتحتش عروسی بود..!خیلی نارحتم همش دارم حرص میخورم که چقدر عیدیه بدی بود.. خود آشغالش تخت خوابیده! 

همش میگم چطور دلش اومد عید نامزدیمو خراب کنه..

و خوب میدانم سالهاست که مرده ام...
2731
رفیق باز کلا خوب نیست

یه کم. زیاد نیست. چیکار باید کرد که کمتر بشه 😞 کسی تجربه نداره؟

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
عصابم خورده امروز مثلا شوهرم و مادرش برام عیدی آوردن. قبلش دعوامون شده بود.. اصلا منو تحویل نگرفت ...

خیلی عجیب نیس. رفتار طبیعیشونه متاسفانه

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2738
خخخ در حین خوابیدن هست اگه اهمیتش ندم سینه رو بکشم از دهنش، دهنمو سرویس می‌کنه🤐بدخواب میشه

درکت میکنم، منم تا از دهنش در می اوردم سریع چشاش چهارتا میشد😄😄😄😄، ولی الان دیگه اینطوری نیست، ۷ماهشه، از دهنش میکشم بعد با چش بسته چند ثانیه با دست دنبال من میکنه، بعد منو که لمس میکنه میخوابه، منم گولش میزنم میام پیش شوهر جان

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
خیلی عجیب نیس. رفتار طبیعیشونه متاسفانه

خیلی نامردن.. هم خودشون هم مادراشون.... روز بدی بود برام.. حس میکردم مادرش میخواد بیشتر برای پسرش دلبری کنه.. اونم که اصلا حتی یک ثانیه هم منو ندید.. خیلیی دلم شکست.

و خوب میدانم سالهاست که مرده ام...

من تب دارم😷😷😷😶😶😶😩😩

خدایا.. رگ گردنو بیخیال..بغلم کن دارم میفتم :)😔ببین ازونی که فکر میکنی خیلی تنها ترم خیلی...🙇خدایا دوستت دارم خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی که دادی ببخشید گاهی گله میکنم 🌹اینجارو‌دوست دارم چون..کلی خواهر دارم که به حرفا و‌درد دلام‌گوش میدن..دوستون دارم🌷❤
2706