2733
2739
عنوان

دخترمو بردم خانه بهداشت، بهم گفتن...

17829 بازدید | 270 پست

... چرا قدش از نمودار رشدش زده بالا. بچه 9 ماهه نباید اینقدر قد بکشه.

بعد گذاشت رو ترازو و گفت وزنشم به همون میزان قدش رفته بالا. 

از شنبه که بردمش تا امروز همچنان اعصابم خرده.

خب چیکار کنم؟

هم من قدم 170 هست، هم باباش 176. تو خانواده هامونم همه قد بلندن.

خواستم بگم میخوای بذارمش تو کنده درخت که دیگه رشد نکنه؟

ولی ته دلم نگران شدم.

بهم گفتن دو هفته دیگه دوباره ببرمش چکاپ.

خیلی بده قد از نمودار بزنه بالا؟

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

قد بلنده دیگه

دختر دومی منم بلند بود همیشه

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

ببین خواهر . از من به تو نصیحت . بچه رو نزن زیر بغل نبر بهداشت . من هربار بردم با اعصاب خراب برگشتم . از وقتی بردم دکتر راحت شدم والا . هم رفتارشان واقعا زشت و دور از ادب و حوصله است، هم فقط جوش میندازن تو دل ادم

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

تو بودی گفتی با بچه نه ماهه خونه ات تمیزه؟

نه ماهه مگه کثیف میکنه، بذار بالای ۳-۴ سالگی ببین چه میکنه برات😨

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2706