2737
2734
عنوان

به بچه های فامیل نفری چند عیدی میدید

| مشاهده متن کامل بحث + 20749 بازدید | 498 پست
😀چند میگیری شیطون

بستگی داره که طرف کی باشه 😆 هر چی نزدیکتر پولشم بیشتر

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا ما که بچه نداریم عیدی دادن ضرر خالیه 😣😀

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2731

من هرچقدر ب دخترم بدن همون رو ب بچه هاشون میدم البته همه شون وضع مالی شون خیلی از ما بهتره اگه ب دخترم پنج تومن عیدی بدن ولی دوتا بچه داشته باشند من اصلا عیدی نمیدم چون فامیل های همسرم همه مایه دار خسیسند

مهربونم میشه برای حل مشکلم ، یه صلوات بفرستی؟؟
2738
نه كلا عرف خانوادمون از بچگي اين بود ما تهران هستيم البته شايد شهراي ديگه اينطوريه

مام همینه فامیلمون کلا

ما مشهدیم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
خخخخخخ همه همینقدر میدن  نرخ ثابته😆😆😆 هرچی عیدی میگیریم باید عیدی بدیم😆😆😆😆

همینکارا رو کردید بچه ها گودزیلا شدن دیگه. به ماها ده تومنی پاره پوره میدادن😁

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
خیلی از تبعیض عیدی بدم میاد  مگه باید عیدی رده بندی باشه منکه ی مبلغی رو در نظر میگیرم به همه ...

به این نمیشه گفت تبعیض آخه یکی که پونزده سالشه بنظرت بهش برنمیخوره عیدیش با یه نوزاد پنج ماهه یکی باشه

من اگر دست خودم باشه همون پنج زیاده هههه اما ده تومن میدیم چون همه ده میدن فکر کنم فردا نزدیک صد تومن افتادم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
شما پولدار ما بدبخت😁😁

نه عزيزم منظورم اين نيست

اين چه حرفيه

ميگم تو خانواده ي ما كلا عرف اينه

ما شايد چون تهراني اينطوريه،نميدونم

🌹تو انتظارم تا سربازي عشقم تموم شه،برات از ته دلم دعا مي كنم،براي ما هم دعا كن🌹
2706