2726
عنوان

به بچه های فامیل نفری چند عیدی میدید

| مشاهده متن کامل بحث + 20749 بازدید | 498 پست
من عیدی نمیدم 😆عیدی میگیرم

😀چند میگیری شیطون

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برای ما کمن و دبستانی تا نوجوان

معمولا پنجاه

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
پنجاه کم نیست؟

پریس پنجاه تا هزاریه ها نه پنجاه تا بوس خخخ

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
پنجاه کم نیست؟

خخخخخخ همه همینقدر میدن 

نرخ ثابته😆😆😆

هرچی عیدی میگیریم باید عیدی بدیم😆😆😆😆

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

من برای بچه خالم پازل خریدم

بچه خواهرم 50تومن شلوارلی خریدم برای ابجیمم 50دادم چادر رنگی یه جورابم شوهرش

برابابام عیدی کفش طبی خریدم

برامامانم چادر و قیچی خیاطی

به داداشم زیرپوش و جوراب میدم

به پسرعمه دخترعمه هم یکی10

والسلام

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
حتما بچها کم هستن اگه مابخاییم این کارکنیم کل کل حقوق شوهرم باید بدیم عیدی

یه سی و خورده ای تایی هستن

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2706