2733
2739
ممنون عزیزم. اگر نتونم اندازه گیری کنم باز مزاحم تون می شم .  خدا رو شکر که بچه هاتون سالمند . ...

سلام عزیزم.دکتر به من گفته بود که چهار واحد شب ها تزریق کنم . 

امروز ناهار خوردم و بلافاصله خوابیدم بلافاصله .

دو ساعت بعد که بیدار شدم و بلافاصله اندازه گرفتم شد 134 

به نظر شما به خاطر خواب فوری بوده ؟ 

یا اینکه از غذا بوده ؟ 

باید انسولین رو اضافه کنم ؟

غذام سه تا شامی . دو تا گوجه فرنگی کوچک و سه کف دست نان 

عزیزم نباید بخوابی, باید ورزش بالا تنه انجام بدی, من بلافاصله بعد غذا بیست دقیقه تو خونه راه میرم و دستامو حرکت میدم, اینکار باعث میشه بدنت انسولین تزریق کنه.... 

دخترکم! اصلا تو امدی تا حال ساده مرا ب بهترین حال تغییر دهی....شاید تو همان نشانه حول حالنا احسن الحال خدایی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از۳ماهگی قندم مشکوک شد ولی خودم جدی نگرفتم ولی ۵ماهگی یهو از وزن ۵۵ شدم ۸۵ دکترم آز نوشت قندم خیل ...

سلام عزیزم.شما بابت دیابتتون نی نی مشکلی براش پیش نیومد.قند بچه الان نرماله؟من دیابت دارم انسولین نزدم .شنیدم بچه مشکل دار میشه

2728

انسولین درمان دیابت نوع 1 است 

این جایگزین هورمونی است که بدن شما قادر به تولید ان نیست.

چهار نوع انسولین وجود دارد که بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد .انها باسرعت شروع بکار میکنند و اثرنها تا مدت ها ادامه میابد 

انسولین سریع ظرف 15دقیقه شروع بکار میکند واثرات ان 3،4ساعت دوام دارد

انسولین کوتاه مدتی در طی 30دقیقه شروع بکار میکند واثرات ان 6تا8ساعت  به طول می انجامد

انسولین باعملکرد متوسطدر طی 1تا2ساعت شروع بکار میکندو اثرات ان 12تا18ساعت به طول می انجامد

انسولین طولانی مدت چند ساعتپس از تزریق شروع بکار میکند

https://drmoshtagh.com 

2738